Produkčné tlačové zariadenie Ricoh Pro VC60000 s atramentovou technológiou tlače.

Na veľtrhu vo švajčiarskom Lucerne, ktorý sa bude konať v dňoch 20. až 23. februára, predstaví kontinuálne tlačové stroje, produkčné hárkové tlačové stroje, ale i ďalšie novinky zo svojho stále rastúceho portfólia softvérových riešení.

Ricoh – Hunkeler InnovationDays 2017

Veľtrh, ktorý sa koná raz za dva roky, predstavuje riešenia a praktické aplikácie zodpovedajúce rýchlym zmenám v oblasti digitálnej tlače a dokončovacích prác.

Spoločnosť Ricoh predstaví unikátne tlačové zariadenie Ricoh ProTM VC60000, predvedie jeho možnosti pre kontinuálnu tlač z role na rolu (roll-to-roll) aj tlač z role na hárok (roll-to-cut) s dynamickou perforáciou, ktorú umožňujú systémy Hunkeler.

Ricoh VC60000 Pro- Hunkeler RW6
Na množstve pripravených tlačových materiálov a vzorkách bude Ricoh demonštrovať širokú škálu svojich tlačových možností. Nebudú chýbať profesionálne väzby kníh pre vydavateľský dom Elwin Street a tlačený sprievodca k výstave fotografií Speed of Light.

Vystavené budú aj ďalšie doplňujúce materiály, ako plagáty, pohľadnice, vernostné kartičky či oznámenia. Predstavená bude tiež aplikácia určená pre direct mail s tromi rôznymi duplexovými výstupmi do formátu A4 pre rôzne tlačové zariadenia.

RICOH Pro C9110
Vystavený bude i digitálny produkčný tlačový stroj pre farebnú tlač  Ricoh ProTM C9100.

Ďalším významným prvkom prezentácie bude „digitálne riešenie pre tlač kníh“ – Digital Book Printing Solution, ktorého primárnym cieľom je zvládnuť potreby tlače kníh na objednávku v malých objemoch, tzv. on demand, vybavené TotalFlow BatchBuilder a integrovaným workflow pre priamu tlač. Predstavená bude i konfigurácia automatizovaného vkladania pre tzv. inline finishing s využitím Ricoh ProcessDirector 3.5.

Spoločnosť Ricoh počas Hunkeler Innovationdays 2017 predstaví svoje odborné znalosti a inovačný potenciál v oblasti tlačových technológií.

„Prezentáciu našich riešení pre digitálnu tlač s využitím strojov s kontinuálnym podávaním a hárkových strojov bok po boku ukážeme, ako je jednoduché prepínať medzi jednotlivými workflows a maximalizovať výrobu pri zachovaní efektivity a farebnej vernosti. Návštevníci, ktorí sa oboznámia so špecializovanými riešeniami pre workflow spoločnosti Ricoh, budú z Hunkeler Innovationdays odchádzať s jasným obrazom, ako by mohli vlastnú prevádzku zlepšiť „otvorením dverí“ do sveta možností spoločnosti Ricoh.“ komentuje Benoit Chatelard, viceprezident divízie Production Printing, Ricoh Europe.

O spoločnosti RICOH
RICOH je svetová technologická spoločnosť špecializujúca sa na kancelárske tlačové zariadenia, riešenia produkčnej tlače, systémy pre správu dokumentov a IT služieb. Sídlo spoločnosti je v Tokiu, skupina RICOH operuje v 200 krajinách a regiónoch. Vo fiškálnom roku 2015, ktorý skončil 31. 3. 2015, vykázala skupina RICOH celosvetový odbyt v hodnote 2 231 miliárd jenov (asi 18,5 miliardy USD).

Zdroj: RICOH

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo