Event-Pyramide in Vösendorf.

Zatiaľ čo najnovšie opatrenia Covid-19 opäť pristupujú k zrušeniu odborných podujatí, rakúsky organizátor Xfair 2022 predpokladá, že polygrafickú show plánovanú od 6. do 8. apríla sa podarí uskutočniť.

„Prípravy na medzinárodné podujatie sú v plnom prúde. Pre štvrtú epizódu bolo nájdené nové vzrušujúce miesto v známej pyramíde vo Vösendorfe (Event-Pyramide in Vösendorf). Skvelé miesto na prezentáciu najnovších tlačových a komunikačných technológií“, hovorí manažér podujatia Rudolf Messer.

Na obsahovom koncepte, ktorý je definovaný od roku 2015, by sa v podstate nemalo nič meniť: medzinárodné odborné podujatie s výstavou a rozsiahlym sprievodným programom pre klasickú tlač, pokrývajúce všetky formy digitálnej tlače, či už veľkoformátovej alebo produkčnej tlače, zušľachtenie a finalizáciu vytlačenej produkcie, až po reklamnú a baliacu techniku ​​- samozrejme s prispôsobením sa súčasným technológiám a trendom v odvetví. Ďalším zameraním bude správa údajov a bezpečnosť IT.

Vystavovanie na Xfair 2022 bude lacnejšie

Od posledných troch podujatí sa zmenilo miesto konania podujatia Xfair 2022. Tento ročník sa uskutoční  v známej pyramíde vo Vösendorfe na okraji Viedne. Na ploche 8500 metrov štvorcových je priestor pre viac ako 200 stánkov.

Manažér podujatia Messer: „Spolu s prevádzkovateľmi Event-Pyramide sme navrhli koncept miestnosti, ktorý presne zodpovedá komunikačnému a sociálnemu konceptu Xfair. Priestor pre stánky v exotickom prostredí, veľa príležitostí na stretnutia, networking a oddych od všetkej techniky. A to vo vzrušujúcom prostredí s množstvom zelene a vzrušujúcich architektonických detailov.“

S premiestnením Xfairu 2022 do Event-Pyramide prichádza aj ďalšia výhoda najmä pre vystavovateľov. Akokoľvek pôsobivá bola historická Marx-Halle, pamiatkovo chránená budova kládla veľké nároky na technológiu a logistiku. Pri Event-Pyramide je to iné. Pod podlahou sú elektrické rozvody, k dispozícii je reštaurácia, relaxačné priestory, bez problémov je možná klimatizácia. Pre vystavovateľa to znamená, že účasť je až o 20% lacnejšia.

Veľký záujem medzi vystavovateľmi

Svoju účasť už potvrdili významné firmy a spoločnosti. Rudolf Messer očakáva komplexný technologický prehľad pre návštevníkov prostredníctvom spoločností zúčastňujúcich sa na Xfair 2022. Sľubuje vzrušujúci sprievodný program s prejavmi, seminármi a workshopmi.

Ďalšie informácie sú k dispozícii na: www.Xfair.at

Pripravil: František Martančík
Zdroj: Xfair

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo