Premeňte záhradu na letné kino.

Teplé letné noci sú za dverami a my máme pre vás skvelý tip na zábavu pre celú rodinu aj vašich priateľov. Premeňte záhradu na letné kino a užite si svoje obľúbené filmy pod holým nebom.

Vysoko kvalitný projektor Epson EH-TW6250 s technológiou 3LCD ponúka rozlíšenie 4K PRO-UHD a vstavaný Android TV, vďaka ktorému môžete jednoducho streamovať a zdieľať obsah priamo z vášho telefónu.
Epson EH-TW6250
Epson EH-TW6250

Užívajte si sledovanie filmov, športových prenosov a hranie hier s týmto cenovo dostupným, inteligentným projektorom so špeciálnymi hernými funkciami.

Epson EH-TW6250
Epson EH-TW6250

Projektor ponúka ostrý obraz, sýte čierne odtiene a plynulosť pohybu s oneskorením kratším ako 20 ms na obraze s uhlopriečkou až 500 palcov. Zariadenie je navyše kompaktné a ľahko sa nastavuje vďaka vertikálnemu posunu objektívu a korekcii lichobežníkového skreslenia. Projektor je k dispozícii aj ako model EH-TW6150 bez Android TV. Ak chcete vedieť ďalšie zaujímavosti o našich produktoch, sledujte instagramový profil @epsonczsk.

Epson EH-TW6250
Epson EH-TW6150 bez Android TV

|O spoločnosti Epson|
Spoločnosť Epson je globálny technologický líder vďaka originálnym a presným technológiám v kompaktných rozmeroch. Ponuka produktov spoločnosti Epson pozostáva z atramentových tlačiarní a digitálnych tlačových systémov, projektorov 3LCD, hodiniek či priemyselných robotov. Spoločnosť Epson sa snaží prinášať inovácie a prekonávať očakávania zákazníkov v oblasti atramentovej tlače, vizuálnej komunikácie, nositeľného príslušenstva a robotiky.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo