Séria NEC ME s infračerveným dotykom ponúka profesionálnu sadu funkcií.

Séria NEC ME s infračerveným dotykom ponúka profesionálnu sadu funkcií a známu vysokú spoľahlivosť Sharp/NEC za veľmi atraktívnu cenu. Iba displeje komerčnej triedy sú schopné poskytovať spoľahlivý výkon s dlhou životnosťou. Komerčným prevádzkovateľom s obmedzeným rozpočtom poskytuje séria ME spôsob, ako zlepšiť profesionálny interaktívny digitálny pracovný postup bez potreby odborných znalostí.

Spoľahlivá prevádzka dotykových funkcií pre úsporné používanie

Infračervený dotykový displej série ME IR-2 je k dispozícii v troch veľkostiach 43″ model ME431 IR-2, 50″ model ME501 IR-2 a 55″ model ME551 IR-2.

Vďaka zabudovanému slotu SDM pre počítač Sharp/NEC a kompatibilite so všetkými hlavnými operačnými systémami poskytuje infračervená dotyková funkcia série ME všetku flexibilitu, ktorú potrebujete pre najrôznejšie prípady použitia. Infračervené dotykové displeje série ME sa dajú otáčať na šírku alebo na výšku a fungujú 18 hodín/7 dní v týždni. Sú určené pre miestnych predajcov, reštaurácie a malé komerčné podniky na pomoc zákazníkom, prijímanie objednávok a uľahčenie interakcie v malých rokovacích priestoroch.

LCD Infračervený dotykový displej séria NEC ME IR-2.
LCD Infračervený dotykový displej séria NEC ME IR-2.

Technické parametre ME431, ME501, ME551 IR-2

Technológia panela: IPS s priamym podsvietením LED
Veľkosť obrazovky (palce/cm): 43/108 – 50/125,7 – 55/138,8 cm
Jas [cd/m²]: 400
Rozlíšenie: 4K – 3 840 x 2 160 obr. bodov
Pomer strán: 16:9
Kontrastný pomer (typ.): 1 200:1 – 8 000:1
Čas odozvy (typ.) [ms]: 6
Prevádzkové hodiny: 18/7

Konektivita

Konektivita: 1 x DisplayPort (HDCP); 2 x HDMI (HDCP)
Digitálny audio vstup: 1 x Display Port; 2 x HDMI
Digitálny video vstup: 1 x Display Port; 2 x HDMI
Ovládanie vstupu: Kábel diaľkového ovládania (3,5 mm jack); LAN 100Mbit; RS232

Príslušenstvo

Mobilné stojany (PD04 Tipster); Soundbar (SP-ASCM-2); Montáž na stenu (PDW S 32-65 L, PDW S 32-65 P)

LCD Infračervený dotykový displej séria NEC ME IR-2.
LCD Infračervený dotykový displej séria NEC ME IR-2.

Výhody

– Moderný a tenký dizajn – odolný a elegantný dizajn, ktorý umožňuje nenápadnú integráciu do akejkoľvek aplikácie a prostredia.
– Inšpiratívne dotykové ovládanie – zlepšuje zákaznícku skúsenosť – rýchle, stabilné a robustné dotykové ovládanie podporuje až 20 dotykových bodov.
– Flexibilné a odolné – tepelne tvrdené sklo s antireflexnou vrstvou odoláva vandalizmu a zabezpečuje dokonalú čitateľnosť so zníženým odrazom a minimálnou viditeľnosťou odtlačkov prstov.
– Bezpečná vzdialená správa – ovládajte svoje zariadenia na diaľku a bezpečne pomocou aplikácie NEC NaViSet Administrator 2, proaktívne spravujte požiadavky na údržbu a šetrite čas a zdroje.

Odkaz na produktový list Infračervený dotykový displej ME431 IR-2.
Odkaz na produktový list Infračervený dotykový displej ME501 IR-2.
Odkaz na produktový list Infračervený dotykový displej ME551 IR-2.

Dostupnosť a distribúcia produktov
Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov Sharp/NEC.

3 roky záruka výrobcu
Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov. Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo. Spoločnosť Sharp/NEC ponúka pre svoje výrobky službu SERVICE PLUS – záväzok kvality.

Spoločnosť Sharp/NEC Display Solutions Česká republika a Slovensko je globálnym výrobcom zobrazovacích technológií pre región CZ/SK. Viac informácií nájdete na stránke http://www.sharpnecdisplays.eu/.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo