KOMORI Lithrone GL 837P – LED UV.

Tlačiareň v týchto dňoch posilňuje svoj strojový park o 8 farebný tlačový stroj KOMORI Lithrone GL 837P – LED UV, formátu A1. Najnovšia technológia vytvrdzovania farieb LED-UV umožňuje potláčať širokú paletu médií vo vysokej kvalite.

Tlačiareň VALEUR na polygrafickom trhu pôsobí už vyše 25 rokov. VALEUR je partner, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť.

Rýchla a jednoduchá komunikácia, dodržiavanie termínov a 100% kvalita služieb je samozrejmosťou. Kvalitné technologické vybavenie spoločnosti umožňuje dodať zákazku rýchlo a kvalitne.

KOMORI Lithrone GL 837P – LED UV

Zdenek Kugler konateľ a majiteľ spoločnosti hovorí: „Najväčšou výhodou tohto tlačového stroja je schopnosť potlačiť plnofarebne teda v CMYKu tlačový hárok formátu A1 obojstranne jedným prechodom. Pre ilustráciu, stroj dokáže na jeden prechod potlačiť až 16 plnofarebných strán formátu A4.

Mgr. Marek Kmetík, majiteľ dopĺňa: „Na tlač využíva tzv. LED UV farby a sušenie, čo znamená, že hárok vychádza zo stroja prakticky suchý. Farby sú v okamžiku, keď opustia poslednú tlačovú jednotku vytvrdnuté, nakoľko nezasychajú zapíjaním a oxidáciou ako konvenčné farby, no pomocou špeciálnej LED UV technológie. Vzhľadom na túto vlastnosť nie je potrebné hárky lakovať a ďalej zušľachťovať. Ďalej táto LED UV technológia umožňuje i potlač fólií a plastových samolepiek.

Sme radi, že sa nám darí neustále posúvať hranice, zdokonaľovať sa, a vďaka tomu ponúkať kvalitnejšie služby.
Viac na: www.valeur.sk

Zdroj: Valuer

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokSpoločnosť HP ruší účasť na veľtrhu Drupa 2021
Nasledujúci článokTIPY A TRIKY pri zušľachťovaní tlačovín