Dotyková tabuľa NEC InGlass™ spolu s citlivým pasívnym perom prináša prvotriedny zážitok.

Moderné konferenčné priestory zvyšujú dopyt po moderných dotykových technológiách s inovatívnym dizajnom. Na podporu interaktívnych konferencií poskytuje dotyková tabuľa NEC InGlass™ spolu s citlivým pasívnym perom prvotriedny zážitok z písania s minimálnym časovým oneskorením, ktorý pripomína písanie na papier. Vďaka tenkému dizajnu rámu sa táto technológia ľahko integruje do moderných priestorov.

Vychutnajte si najprirodzenejší interaktívny digitálny zážitok

Vysoká úroveň jasu zaručuje vynikajúcu čitateľnosť a reprodukciu obrazu aj v dnešných prevažne svetlých konferenčných priestoroch. Antireflexná vrstva minimalizuje rušivé odrazy a pomáha eliminovať nepríjemné odtlačky prstov na dotykovom povrchu.

Dotyková tabuľa NEC InGlass™
Dotyková tabuľa NEC InGlass™

Výhody:

• Najlepší vizuálny výkon vo svojej triede – v ultravysokom rozlíšení (UHD).
• Prirodzený zážitok z písania – dotyková technológia InGlass™ poskytuje bezproblémový interaktívny dotykový výkon vrátane Windows Ink a potlačenia dlane.
• Vďaka technológii NEC Open Modular Intelligence (OMI) slot-in – môžete si vybrať škálovateľný výpočtový výkon s Raspberry Pi Compute Module 4 alebo výkonnejšie moduly Intel® Smart Display Module (Intel®SDM) pre riešenie na mieru.
• Pripravený pracovať v kritických podmienkach 24 hodín denne, 7 dní v týždni – dizajn zameraný na náročnosť používania sprevádza pohlcujúci a neprerušovaný zážitok zo sledovania.
• Zvýšte svoju produktivitu – získajte bezplatnú ročnú licenciu na FlatFrog Board for Rooms, ktorá zvýši efektivitu vašich stretnutí.

Technické parametre produktu M751 a M861 IGB

Odkaz na produktový list M751 IGB.
Odkaz na produktový list M861 IGB.

Príslušenstvo:
Mobilné stojany (L20PNSR780MEU, PD02MHA, PD03MHA); Reproduktory (SP-RM3); Upevnenie na stenu (L20PNWALL90EU)

Dostupnosť a distribúcia produktov
Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov Sharp/NEC.

3 roky záruka výrobcu
Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov. Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo. Spoločnosť Sharp/NEC ponúka pre svoje výrobky službu SERVICE PLUS – záväzok kvality.

| O spoločnosti Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH |
Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH je popredným svetovým poskytovateľom profesionálnych a komerčných vizuálnych technológií a riešení digitálnej reklamy, ktorý je spoločným vlastníctvom spoločností Sharp Corporation a NEC Corporation. Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions ponúka jedno z najširších portfólií vizuálnych riešení v odvetví, inovatívne LCD displeje, lampové a laserové projektory, dvLED, technológie 8K a 5G, riešenia pre spoluprácu, kalibračné nástroje, IoT a analytiku založenú na umelej inteligencii.

Spoločnosť Sharp/NEC Display Solutions Česká republika a Slovensko je globálnym výrobcom zobrazovacích technológií pre región CZ/SK. Viac informácií nájdete na stránke: http://www.sharpnecdisplays.eu/.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo