Nové stolové skenery DS-C330, DS-C490, ES-C320W a ES-C380W.

Spoločnosť Epson predstavuje štyri nové stolové skenery DS-C330, DS-C490, ES-C320W a ES-C380W, ktoré vychádzajú v ústrety potrebám digitalizácie. Reagujú na nové kancelárske výzvy, ktoré vznikli rozšírením hybridnej práce a cielia predovšetkým na zdieľané pracovné priestory, menšie kancelárie a pracoviská s obmedzeným miestom.

Jedinečná univerzálnosť týchto skenerov spočíva v nastavení dráhy predlohy, čo umožňuje spracovávať viac typov predlôh a úloh vo výrazne malých rozmeroch.

Tieto nové skenery zaberajú výrazne menej miesta a dávajú používateľom voľnosť výberu najvhodnejšej dráhy papiera. Jednoduchý prvok v podobe páčky umožňuje ľahko zmeniť zakrivenú dráhu papiera na rovnú, čo rozširuje možnosti spracovania predlôh a umožňuje skenovať viac typov dokumentov – od cestovných pasov až po papierové role – pri rýchlosti 30–40 str./min. podľa modelu.

Epson univerzálny stolový skener A4
Epson univerzálny stolový skener A4

Modely ES-C320W a ES-C380W umožňujú bezdrôtové skenovanie, zatiaľ čo ES-C380W s technológiou Epson ScanWay predstavuje samostatné riešenie, ktoré nevyžaduje počítač a skenovanie či výber pracovných postupov prebieha na dotykovom paneli. Sada Epson Connect umožňuje skenovať do obľúbených cloudových služieb, ako je OneDrive, Sharepoint Online nebo Microsoft Teams.

Epson univerzálne stolové skenery A4
Epson univerzálne stolové skenery A4

Všetky modely disponujú množstvom technológií na lepšiu prácu s obrazom a textom, vrátane optického rozpoznávania znakov (OCR), ochrany dokumentov a zjednodušenia výberu cieľa alebo pracovného postupu.

Celá organizácia Epson kladie veľký dôraz na riešenie problémov udržateľnosti a zaviazala sa, že na výrobu týchto produktov použije až 30 % recyklovaného plastu. Ide o jeden z krokov smerom k strategickému cieľu dosiahnuť nezávislosť od podzemných zdrojov do roku 2050.

Ďalšie informácie a technické špecifikácie produktov nájdete na stránke: https://www.epson.sk/sk_SK

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo