Ricoh Pro Z75.

Spoločnosť RICOH na veľtrhu drupa 2024 predstaví riešenia, ktoré pomôžu spoločnostiam rozšíriť ich podnikanie a znížiť prevádzkové náklady prostredníctvom väčšej automatizácie a vyššej efektivity.

Rozhodnutie spoločnosti RICOH predstaviť svoje nové portfólio na veľtrhu drupa 2024 dokazuje odhodlanie spoločnosti inovovať a držať krok s vyvíjajúcimi sa potrebami polygrafického priemyslu

Tento veľtrh poskytuje spoločnosti RICOH výbornú platformu na predstavenie svojich najnovších produktov a technológií širokému spektru profesionálov v tomto odvetví, čím potenciálne určuje nové trendy a upevňuje svoju pozíciu vedúceho hráča na trhu.

Ricoh Pro Z75
Ricoh Pro Z75.

Okrem netrpezlivo očakávaného „Ricoh Pro Z75“ (sheet-fed inkjet press), hárkového atramentového tlačového systému B2 s atramentmi na vodnej báze a úplne novej platformy „Ricoh Pro VC80000“ (high-speed web-fed inkjet press), demonštrujú vlajkové lode atramentové tlačové systémy a hárkové tonerové tlačové systémy svoju všestrannú a flexibilnú produkciu a široké možnosti.

Ricoh Pro VC80000
Ricoh Pro VC80000.

Najnovší prírastok Ricoh Pro VC80000 do portfólia inovatívnych technológií spoločnosti RICOH prepisuje ekonomiku atramentovej tlače množstvom prelomových technológií. Je navrhnutý tak, aby produkoval výnimočnú kvalitu priamej pošty, farebných kníh, katalógov, časopisov a komerčných tlačových aplikácií na médiá s povrchovou úpravou až do 300 g/m2.

Jedinečná rodina softvérových a hardvérových nástrojov poskytuje zvýšenú automatizáciu výroby, kontrolu kvality tlače a komunikáciu s mnohými funkciami AI, strojového učenia a analýzy údajov, ktoré zaisťujú predvídateľný a opakovateľný výstup s minimálnymi zásahmi operátora.

„Ricoh Pro VC80000 nastavuje nový štandard v automatizácii a dátovej inteligencii s cieľom zvýšiť produktivitu a použiteľný výstup. Po uvedení hárkového Ricoh Pro Z75 B2 upevňuje RICOH status lídra na trhu v oblasti produkčnej atramentovej tlače.“
Viac informácií nájdete na: https://www.ricoh-europe.com/

Zdroj: Ricoh

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo