Iba pár dní pred spustením servera virtual.drupa od 20. do 23. apríla 2021 sa zdá, že registrácie vystavovateľov skutočne nabrali rýchlosť. Na poslednú chvíľu boli pridané spoločností Heidelberg, Fujifilm, Landa, HP-Germany a swissQprint. Podľa organizátorov na serveri virtual.drupa sa teraz stretávajú reprezentanti a lídri medzinárodnej komunity tlače a balenia.

Očakáva sa celkovo 200 vystavovateľov z 33 krajín. Najviac zastúpené na virtual.drupa. s podielom 46 percent budú európske spoločností. Medzi popredné vystavujúce krajiny patria nemeckí výrobcovia, dodávatelia z Číny, USA, Švajčiarska, Talianska a Japonska.

S cieľom nadviazať priamy kontakt s účastníkmi sa už na registráciu zaregistrovalo okolo tisíc kontaktných osôb od vystavujúcich spoločností, čo umožňuje interakciu prostredníctvom funkcií chatu a organizovanie virtuálnych stretnutí vopred a počas prevádzkovej doby. Zákazníci z celého sveta prejavujú záujem o virtuálne prezentácie: okolo 2 400 medzinárodných návštevníkov sa doteraz zaregistrovalo na priame jednanie a konfrontáciu s odborníkmi v odbore. Registrácia nabrala na obrátkach vďaka pozvánkam, ktoré v posledných dňoch zaslali aj vystavovatelia.

Organizátor Messe Düsseldorf v súčasnosti už registruje účastníkov zo 145 krajín na server virtual.drupa. S približne 80% medzinárodnou účasťou a silnými vystavovateľskými a návštevníckymi krajinami je server virtual.drupa skutočným odrazom veľtrhu prítomnosti. Medzi popredné krajiny na strane návštevníkov patria India, USA, Veľká Británia, Belgicko, Taliansko, Japonsko, Švajčiarsko a Brazília.

Heslom pre virtual.drupa je komplexný prenos vedomostí

Celkovo 2 600 minút, to je 43 hodín, môžete na serveri naživo sledovať kľúčové témy, panely, konferenčné prezentácie a webové relácie vystavovateľov. Základom sú aktuálne témy ako udržateľnosť, obehové hospodárstvo, umelá inteligencia, platformová ekonomika a prepojený spotrebiteľ.

Zdroj: drupa

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo