Dizajn obalov a etikiet s 3D efektmi.

Súčasným veľkým trendom sú obaly s pôsobivými 3D efektmi. Priťahujú pozornosť v mieste predaja a menia produkty na fascinujúce pútače. LEONHARD KURZ rozpoznal tento vývoj a svojimi novými riešeniami konečnej úpravy zvoní do budúcnosti obalového priemyslu.

SILVER LINE® od LEONHARD KURZ

Po stopách LIGHT LINE®, ktorej žiarivé hviezdne vzory, dúhové efekty a luxusný diamantový vzhľad boli predstavené s veľkým úspechom, prichádza SILVER LINE®.
Nová línia, ktorá bola prvýkrát predstavená na veľtrhu obalov LUXE PACK Monaco, 2. – 4. októbra 2023, poskytuje mimoriadne elegantné difrakčné efekty a ponúka úplne nové možnosti dizajnu obalov.

LEONHARD KURZ
LEONHARD KURZ.

Rovnako ako LIGHT LINE®, aj SILVER LINE® uchváti magickými 3D efektmi, no nevytvára trblietavý dúhový efekt. „So strieborným metalickým farebným odtieňom SILVER LINE® KURZ opäť splnil rýchlo sa meniace požiadavky trhu. Nová 3D povrchová úprava vytvára prémiový, vysokokvalitný vzhľad na obale produktu, ktorý je menej hravý ako náš existujúci dizajn LIGHT LINE®,“ vysvetľuje Svetlana Holečková, Development, PR and Marketing Manager LEONHARD KURZ South-East Europe.

LUXUSNÝ A ATRAKTÍVNY DIZAJN

SILVER LINE® vytvára špeciálnu optickú hĺbku s jedinečnými pohybovými a kontrastnými efektmi, ktoré vyplývajú z jej trojrozmernosti. Nový rad je vhodný na vytváranie reflexných a matných štruktúr, ktoré poskytujú jednoduchý, ale veľmi štýlový a efektívny povrch pre produkty, ako je prémiová kozmetika. So SILVER LINE® je možné etikety a obaly ozdobiť po celej ich ploche, prípadne skrášliť jemne štruktúrovanými detailmi. Najmä súhra medzi difrakčnými efektmi a reflexnými povrchmi, ktoré obsahujú, dodáva obalom produktov luxusnú a vysokokvalitnú estetiku.

LEONHARD KURZ
LEONHARD KURZ.

Rovnako ako LIGHT LINE®, aj nový produktový rad SILVER LINE® možno aplikovať pomocou horúcej razby, studeného prenosu alebo digitálnej tlače a je ľahko integrovateľný do existujúcich systémov. SILVER LINE® tak neustále poskytuje spoľahlivé a trvalé výsledky aplikácie.
Vďaka procesu odparovania s nízkymi emisiami sú nosné materiály potiahnuté nie väčším množstvom materiálu, ako je nevyhnutné. Počas procesu prenosu sa prenáša iba dekoratívny lak. PET nosič sa potom odstráni. To znamená: Žiadne plasty a absolútne žiadne nebezpečné materiály na hotovom výrobku.

S výberom správneho produktu vám poradí tím KURZ Czech & Slovak s. r. o.
https://www.czkurz.com/

Pripravil: František Martančík
Zdroj: LEONHARD KURZ

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo