Kateřina Barbier, nová generálna riaditeľka HP pre Českú republiku, Slovensko a Maďarsko.

Pozíciu generálnej riaditeľky spoločnosti HP pre ČR, SR a Maďarsko od júla 2023 zastáva Kateřina Barbier, ktorá v tejto funkcii vystriedala Eriku Lindauerovú.
Tá postúpila na post generálnej riaditeľky HP pre región strednej a východnej Európy, ktorý zahŕňa jedenásť krajín (okrem Českej republiky napríklad Slovensko, Poľsko, Maďarsko, Grécko, Rumunsko, Chorvátsko).

Pozíciu generálnej riaditeľky spoločnosti HP pre ČR, SR a Maďarsko  zastáva Kateřina Barbier

Barbier sa do HP vracia po necelom roku v úlohe generálnej riaditeľky francúzskej nadnárodnej spoločnosti Legrand pre Českú republiku a Slovensko. VHP predtým pracovala takmer 15 rokov od roku 2005. Je skúsenou manažérkou, ktorá počas svojej kariéry získavala skúsenosti na rôznych postoch. VHP viedla tímy výpočtovej techniky pre strednú a východnú Európu a Izrael alebo predaj špecializovaných produktov pre strednú Európu, predovšetkým pre Nemecko, Rakúsko a Švajčiarsko.

Kateřina, ktorá sa dobre cíti v medzinárodnom prostredí a je zástankyňou kultúrnej rozmanitosti, študovala a žila vo Francúzsku, USA a v Kanade. Vo voľnom čase sa intenzívne venuje športu, najmä basketbalu, spojenému s výrazným tímovým duchom.
„Do spoločnosti HP sa vraciam ako do známeho prostredia a verím, že plynule nadviažem na skvelú prácu Eriky v kooperácii so silnými a stabilnými lokálnymi tímami,“ hovorí Kateřina Barbier, nová generálna riaditeľka HP pre Českú republiku, Slovensko a Maďarsko.

Zdroj: HP

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokRicoh sa stal lídrom v hodnotení celosvetových dodávateľov vysokorýchlostných atramentových tlačiarní
Nasledujúci článokLEONHARD KURZ predstaví nové generácie strojov a trendy dokončovania