Epson ponúka riešenia na tlač štítkov.

Epson predstavuje dve nové farebné tlačiarne štítkov ColorWorks C4000e umožňujúce tlač podľa potreby. Tieto modely dopĺňajú rad farebných tlačiarní štítkov Epson a ponúkajú flexibilné, rýchle a cenovo efektívne riešenie pre interné vytváranie štítkov vo firmách všetkých typov a veľkostí.

Epson ponúka riešenia na tlač štítkov podľa potreby pre firmy všetkých typov a veľkostí.

Vďaka kompaktnej veľkosti je rad ColorWorks C4000e ideálny pre umiestnenie na stôl v menších firmách s obmedzeným priestorom. Ideálne pre firmy v rôznych odvetviach, od potravín a nápojov cez chemické a farmaceutické až po výrobu vstupeniek. Tlačiarne umožňujú interne a podľa potreby vytvárať štítky vysokej kvality v malých až stredných objemoch.

Z tohto radu je možné vybrať modely s matným alebo lesklým čiernym atramentom, aby používatelia mohli vytvárať ostrý čierny text a detailné obrázky bez ohľadu na to, aké médium používajú.

  • Model s matným čiernym atramentom poskytuje tmavšiu čiernu na matných médiách a detailnejší obraz na bežných médiách.
  • Model s lesklým čiernym atramentom umožňuje vysoko kvalitnú tlač na širšom rade substrátov, pričom najlepšie výsledky dosahuje pri syntetických a lesklých médiách. Oba modely používajú rovnaký azúrový, purpurový a žltý atrament.
Epson ColorWorks C4000e
Epson ColorWorks C4000e

Epson ColorWorks C4000e

Rad Epson C4000e je vytvorený na základe oceňovanej technológie Precision Core spoločnosti Epson a umožňuje tlač vysoko kvalitných štítkov vo vysokom rozlíšení. Funkcia zhody farieb (ICC profil a nástroj na zhodu priamych farieb) pomáha dosiahnuť pôsobivé výsledky. Jednotlivé zásobníky pigmentového atramentu zabezpečujú tvorbu rýchloschnúcich, vysoko detailných štítkov, ktoré sú odolné proti rozmazaniu, vode a vyblednutiu.

Rad C4000e ponúka množstvo ľahko použiteľných funkcií a vylepšené možnosti pripojenia, čo umožňuje väčšiu flexibilitu tlače.
Integrácia a možnosti pripojenia sú uľahčené vďaka sadám SDK pre IOS a Android (poskytovaných spoločnosťou Epson), ktoré umožňujú jednoduchú a intuitívnu tabletovú tlač a integračným nástrojom poskytujúcim komplexné riešenia pre variabilné dáta podľa potreby.
Ovládače sú k dispozícii pre ESC Label, Linux a Mac.

K dispozícii je aj (voliteľný) hardvérový kľúč Wi-Fi poskytujúci možnosť tlačiť kdekoľvek a kedykoľvek.
Vzdialená konfigurácia, údržba, monitorovanie a správa flotily zariadení sa vykonáva cez jednoduché webové rozhranie.
Tlačiareň má tiež veľký (2,7 palca) zobrazovací LCD panel, vďaka ktorému je jej používanie výnimočne jednoduché a aj automatický orezávač, ktorý môže užívateľ ľahko vymeniť, a tak nemusí volať technika.
Pre absolútne bezstarostnú prevádzku ručí spoločnosť Epson, počas platnosti záruky a služby CoverPlus a v rámci svojich zásad spravodlivého používania, za všetky diely (vrátane tlačovej hlavy).

Robert Matuška, Business Account Manager spoločnosti Epson CZ&SK

Model C4000e je významným krokom vpred z dvoch dôvodov. Po prvé napĺňa potrebu trhu ohľadom stolovej tlačiarne, ktorá dokáže zabezpečovať jednoduchú a spoľahlivú tlač štítkov vysokej kvality a po druhé to znamená, že Epson teraz ponúka riešenia na tlač štítkov podľa potreby pre firmy všetkých typov a veľkostí.

Video: Epson ColorWorks C4000e

Tlačiarne ColorWorks CW-C4000e(Bk) a CW-C4000e(Mk) budú dostupné od jari 2022.

Zdroj: Epson

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo