Ocenenia svedčia o úsilí spoločnosti Epson.

Tri z najnovších veľkoformátových tlačiarní SureColor spoločnosti Epson získali ocenenie Buyers Lab (BLI) 2022 Wide Format Pick. Tieto ceny od spoločnosti Keypoint Intelligence, popredného svetového nezávislého poskytovateľa testovacích služieb a analytických informácií, oceňujú produkty, ktoré si v jej laboratóriách viedli najlepšie za posledných 24 mesiacov.

David Sweetnam, riaditeľ výskumu a laboratórnych služieb pre EÚ / Áziu v spoločnosti Keypoint Intelligence

„Vzhľadom na pandémiu sa tieto ocenenia týkajú testovaných produktov uvedených na trh za posledné dva roky, pričom niekoľko dodávateľov sa prihlásilo prvýkrát. Konkurencia bola silná, ale nakoniec spoločnosť Epson zvíťazila v troch kategóriách Wide Format Signage Pick.

Tieto tri zariadenia dosahujú pôsobivú produktivitu a majú pozoruhodný úžitkový dizajn spojený s prvotriednou kvalitou výstupu, ktorú sme očakávali.
Nové zariadenia Epson s resin atramentom sú zamerané na trh s latexovými atramentmi, zatiaľ čo ďalší dvaja víťazi sú vybavení novým RIP Edge spoločnosti Epson a veľkoobjemovými zásobníkmi pre atramenty vo vreckách, ktorý svojim zložením zodpovedá rovnakým štandardom ako atramenty plnené v cartridge, ktoré získali ocenenie BLI v roku 2018.“

Epson SureColor SC-S60600L

Epson SureColor SC-S60600L
Epson SureColor SC-S60600L

Vynikajúca tlačiareň CMYK Eco-Solvent/Resin 54″/64″ na veľkú produkciu. Typ atramentov Ultrachrome® GS3. Rozlíšenie tlače: 1 440 x 1 440 DPI.

Epson SureColor SC-S80600L

Epson SureColor SC-S80600L
Epson SureColor SC-S80600L

Vynikajúca tlačiareň Eco-Solvent/Resin 54″/64″ s rozšíreným gamutom. Špičková kvalita tlače s 10-farebným systémom atramentov UltraChrome® GS3. Atramenty: CMYK, LC, LM, Červená, Oranžová, Biela, Metalická strieborná a čistiaci roztok (Cleaning liquid). Rozlíšenie tlače: 1 440 x 1 440 DPI.

Epson SureColor SC-R5000 Series

Epson SureColor SC-R5000 Series
Epson SureColor SC-R5000 Series

Vynikajúca tlačiareň CMYK, LC, LM Eco-Solvent/Resin 54″/64″. Typ atramentov Ultrachrome® RS. Rozlíšenie tlače: 1 200 x 2 400 DPI.

Duncan Ferguson, viceprezident pre komerčné a priemyselné tlačiarne spoločnosti Epson Europe

„Tieto ocenenia svedčia o úsilí spoločnosti Epson dodávať vynikajúce tlačiarne, ktoré trvalo prekonávajú konkurenciu. Sme nadšení, že sme dosiahli takéto uznanie.“

Pripravil: František Martančík
Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokNové tlačiarne štítkov Epson ColorWorks C4000e
Nasledujúci článokAgentúra ISS ESG ocenila spoločnosť Ricoh statusom „Prime“