Skupina Koenig & Bauer sa dohodla na spojení síl s jedným z najvýznamnejších producentov lepiacich strojov, firmou Duran Machinery z Istanbulu, a stala sa 80% vlastníkom tejto firmy premenovanej na Koenig & Bauer Duran.

Získajte európske riešenie pre Vaše lepenie od Koenig & Bauer!

Do portfólia tým získala vysokovýkonné lepičky krabičiek a lepiace linky dodávané do viac ako 65 krajín sveta a vyše 30-ročnú skúsenosť s touto produkciou. Viac ako 800 inštalácií po celom svete potvrdzuje vysokú kompetenciu tímu spolupracovníkov istanbulského výrobcu.

Koenig & Bauer Duran

Ponúka najširšie portfólio produktov na trhu so 4 štandardnými typmi lepičiek od šírky 35 do šírky 230 mm s rozličnými špecifikáciami a doplnkovými zariadeniami na ich skompletizovanie. Špeciálne požiadavky zákazníka sú riešené R&D oddelením a zariadenia šité na mieru nie sú ničím mimoriadnym.

OMEGA-Allpro-ac1

Od 1. júna 2020 môžete v Českej republike a na Slovensku ohľadom strojov Intro, Allpro, Alius alebo Magnus z produkcie Koenig & Bauer Duran kontaktovať lokálnych zástupcov spoločnosti Koenig & Bauer (CEE), ktorá sa stáva oficiálnym obchodným a servisným zastúpením značky vo vyššie uvedených krajinách.

Zdroj: Koenig & Bauer (CEE)

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo