Oceneným partnerom poďakovali Erika Lindauerová, riaditeľka HP Inc pre Českú republiku a Slovensko a Peter Balint, obchodný riaditeľ HP Inc pre Slovensko.

Spoločnosť HP Inc. Slovakia vyjadrila poďakovanie svojim obchodným partnerom na Slovensku za spoluprácu v uplynulom roku. V rámci galavečera, ktorý sa uskutočnil v industriálnych priestoroch bratislavskej Mlynice, boli takisto ocenení najúspešnejší partneri za uplynulých dvanásť mesiacov.

Víťazi jednotlivých kategórií dostali certifikáty priamo z rúk Eriky Lindauerovej, generálnej riaditeľky spoločnosti HP Inc. pre Česko a Slovensko, a channel manažéra Pavla Machovského. Moderátorom slávnostného večera bol Michal Sabo, zatiaľ čo v úlohe hlavných hudobných hviezd vystúpili Adam Ďurica s kapelou.

Ocenení najúspešnejší partneri

„Po celom svete spolupracujeme s našimi partnermi na plnení potrieb zákazníkov a zabezpečení silného rastu partnerského kanála. V mene spoločnosti HP Inc. ďakujem všetkým našim partnerom za spoluprácu a úsilie, ktoré prejavili v roku 2019. Aj v novom roku 2020 sa budeme zameriavať na zlepšovanie spolupráce s našimi zákazníkmi a partnermi a pokračovať v prinášaní inovatívnych riešení. Naša budúcnosť začína práve dnes a rada by som vás na túto spoločnú cestu prizvala,“ uviedla Erika Lindauerová, generálna riaditeľka spoločnosti HP Inc. pre Česko a Slovensko.

Prehľad ocenených obchodných partnerov HP za rok 2019

  • Najväčší distribútor HP: ASBIS SK spol. s r.o.
  • Najväčší retail alebo online partner HP: sk s. r. o.
  • Najväčší komerčný partner HP: SOFOS, a. s.
  • Najväčší partner HP v predaji spotrebného materiálu: PERGAMON spol. s r.o.
  • Najväčší DesignJet partner HP: smartCAD s.r.o.
  • Najväčší iMPS partner: COPY PRINT GROUP, a.s.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo