BLI Winter 2021 Pick ocenenie za výnimočný prínos.

Spoločnosť Epson získala hneď tri ceny BLI Winter 2021 Pick a získala aj ocenenie za výnimočný prínos, ktoré udeľuje organizácia Keypoint Intelligence, popredný svetový poskytovateľ testovacích služieb a analytických informácií v oblasti zobrazovania dokumentov.

Spoločnosť Epson získala ocenenie BLI Winter 2021 Pick a cenu za výnimočný prínos od Keypoint Intelligence

V regióne EMEA získala spoločnosť Epson tieto ceny:

  • Epson WorkForce Pro WF-4800 – výnimočné farebné atramentové multifunkčné zariadenia pre domáce kancelárie (Outstanding Colour Inkjet All-in-One for Home Offices)
  • Epson WorkForce WF-7800 – výnimočná multifunkčná farebná veľkoformátová atramentová tlačiareň (Outstanding Tabloid Colour Inkjet All-in-One)
  • Epson WorkForce DS-32000 – výnimočný A3 skener (Outstanding A3 Scanner)
  • Epson WorkForce Enterprise (WF-C20600 / WF-C20750 / WF-C21000) – výnimočný prínos v oblasti inovácií dokončovania firemnej tlače (Outstanding Achievement in Innovation for Departmental Finishing Capabilities)

Marcel Divín, Branch Office Manager spoločnosti Epson CZ & SK

„Je skvelé získať hneď na začiatku roka takéto dôležité ocenenia od rešpektovanej organizácie, ktorá je známa pre svoje bohaté znalosti v oblasti zobrazovania dokumentov a pre realizáciu rozsiahleho testovania. V spoločnosti Epson sa ubezpečujeme, že každý produkt, ktorý uvádzame na trh, uspokojí všetky požiadavky našich zákazníkov – od jednoduchého použitia po výnimočný výkon. Maximálne sa snažíme zaručiť, aby naše produkty spĺňali vysoké štandardy udržateľnosti. Zásadnou hnacou silou je pre nás snaha zaistiť, že naše produkty budú nielen spoľahlivé, ale aj šetrné k životnému prostrediu a budú mať pozitívny dopad na spoločnosť.”

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo