Najnovšia 17-palcová tlačiareň SC-P5300.

Najnovšia 17-palcová tlačiareň SC-P5300 (nástupca obľúbeného modelu Epson SC-P5000) je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky na produkciu a kvalitu profesionálnych fotografov, používateľov umeleckých diel, dizajnérskych agentúr a maloobchodných predajní fotografií. S veľkosťou kvapky 1,5 pikolitra a rozlíšením 5 760 x 1 440 dpi ponúka kvalitu obrazu v najlepšej výstavnej kvalite.

Najnovšia 17-palcová tlačiareň SC-P5300.
Najnovšia 17-palcová tlačiareň SC-P5300.

Uvedenie tlačiarne SC-P5300 ešte viac upevní vedúcu pozíciu spoločnosti na trhu profesionálnej tlače 17-palcových fotografií a umeleckých diel spájaním pokročilej technológie tlačiarne Epson SC-P700/P900 s uznávanou flexibilnosťou a výrobnými možnosťami tlačiarne Epson SC-P5000.

Epson SureColor SC-P5300 zvyšuje štandard použiteľnosti, kvality a produktivity

SureColor P5300 s prepracovaným dizajnom kombinuje vylepšenú pokročilú tlačovú hlavu Micro Piezo s technológiou Epson Precision Dot Screening, aby konzistentne vytvárala výtlačky s hladkým vykreslením tónov a schopnosťou reprodukovať detaily zachytené súčasnými fotoaparátmi s vysokým rozlíšením.

Najnovšia 17-palcová tlačiareň SC-P5300.
Najnovšia 17-palcová tlačiareň SC-P5300.

Vďaka novej 10-farebnej sade pigmentových atramentov UltraChrome PRO10 vo vysokokapacitných 200 ml kazetách vrátane fialového atramentu poskytuje tlačiareň rozšírenú škálu modrých odtieňov a širší farebný gamut. Vďaka vyhradeným kanálom pre atramenty Photo a Matte Black nie je nutné prepínanie atramentu, čo pomáha šetriť čas a znižovať plytvanie atramentom.
Tlačiareň zároveň ponúka zlepšenú povrchovú úpravu (BEO) znížené bronzovanie v tmavých oblastiach na lesklých médiách a režim uhlíkovej čiernej (Carbon Black) na dosiahnutie najvyššej denzity čiernej (Dmax) a vysokého kontrastu.

Nový model SC-P5300 prináša aj zlepšenú použiteľnosť a funkčnosť prostredníctvom širokej škály pokročilých funkcií. Tlačiareň ponúka štyri spôsoby vkladania rôznych médií vrátane zásobníka papiera na produkciu, integrovanej jednotky na role papiera a automatického systému na rezanie.

Tlačiareň SC-P5300 plne podporuje sieť Wi-Fi, umožňuje neobmedzenú inštaláciu tlačiarne kdekoľvek a funkciu Wi-Fi Direct Print, zatiaľ čo konfigurácia a prevádzka sa riadia intuitívnym 4,3-palcovým farebným dotykovým displejom LCD, ktorý bol úspešne predstavený tlačiarňou SC-P7/9500. Podpora Epson Cloud Solution PORT (ECSP) spolu so všetkými najnovšími softvérmi spoločnosti Epson je podporovaná aj na zlepšenie správy, produktivity a kontroly flotily tlačiarní.

„Požiadavky na produktivitu v dnešnom profesionálnom umeleckom prostredí sú vyššie ako kedykoľvek predtým, zatiaľ čo používatelia prirodzene naďalej chcú najvyššiu úroveň kvality obrazu,“ uviedol Slávek Gross, Account Manager C&I, Epson Europe CZ & SK. „Táto najnovšia ponuka od spoločnosti Epson spĺňa obe tieto požiadavky spolu s výnimočnou jednoduchosťou používania a mimoriadnou spoľahlivosťou.“

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo