Svetový veľtrh drupa 2024 sa uskutoční v termíne od 28. mája do 7. júna 2024 v Düsseldorfe.

Rok a pol pred začiatkom polygrafického veľtrhu drupa, organizátori oznámili, že viac ako 100 000 m2 čistej výstavnej plochy si už rezervovalo približne 900 vystavovateľov zo 45 krajín. To jasne podčiarkuje dôležitosť a jedinečnosť drupy ako svetového veľtrhu č. 1 v oblasti tlačových technológií.

Od zavedených globálnych hráčov až po nové spoločnosti, zoznam registrovaných vystavovateľov je pôsobivý a prezentuje „kto je kto“ v polygrafickom a obalovom priemysle. Známi a dlhoroční vystavovatelia ako Bobst, Comexi, Duplo, EFI, Epson, ESKO, Fujifilm, Heidelberg, Horizon, Koenig & Bauer, Kolbus, Komori, Konica Minolta, KURZ, Landa, Müller Martini, Screen, Windmöller & Hölscher, aby sme vymenovali aspoň niektoré, sa už zaregistrovali a od 28. mája do 7. júna 2024 budú v Düsseldorfe  prezentovať svoje inovácie, technologické trendy, produktové portfólio a globálne uvedenie na trh.

Už dnes sa môžu účastníci tešiť na jedinečný zážitok, pretože komplexné, automatizované pracovné procesy a nové stroje sa opäť ukážu v akcii. Prehľad všetkých doteraz prihlásených vystavovateľov je dostupný na www.drupa.com

Aj teraz, po oficiálnom termíne registrácie na konci októbra, Messe Düsseldorf naďalej zaznamenáva silný dopyt po výstavných priestoroch, ktoré je možné ešte rezervovať.
Podľa štatistiky je Nemecko opäť najsilnejšou vystavujúcou krajinou v top 10, za ním nasleduje Belgicko, Čína, India, Taliansko, Japonsko, Holandsko, Španielsko, Švajčiarsko, Turecko, Spojené kráľovstvo a USA.

Zdroj: drupa

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo