Na konci augusta pre ZONER a.s. skončil účtovný rok 2019/2020, v ktorom spoločnosť dosiahla rekordný obrat. Ako informoval riaditeľ softvérovej divízie spoločnosti ZONER, Michal Prouza, spoločnosť prvýkrát v histórii prekročila hranicu 200 miliónov českých korún (Kč). Softvérová divízia a samotné Zoner Photo Studio X sa na tomto obrate podieľali 31 miliónmi Kč, čo je rekordné číslo obratu po prechode na predplatný licenčný model v roku 2016.

Po užívateľsky veľmi pozitívne prijatej jarnej aktualizácii v pravidelnej perióde prináša spoločnosť jesennú aktualizáciu Zoner Photo Studio X, ktorá nadväzuje na už vydané novinky a dopĺňa ich o žiadosti na vylepšenie od samotných používateľov (o novinkách pripravujeme samostatný príspevok).

Číslo predplatiteľov v túto chvíľu prekonalo 33 tisíc, z ktorých 9 tisíc predplatiteľov využíva softvér ZPS bez prestávky od roku 2016, teda od vypustenia verzie X. Stále platí, že 8 z 10 používateľov pokračujú v predplatnom a predlžujú svoju licenciu. Najnovšia jesenná aktualizácia nepriniesla žiadne obchodné zmeny.

Ročnú licenciu môžete získať za 1188 Kč / 47,88 EUR.
Mesačnú licenciu môžete získať za 119 Kč / 4,99 EUR.

Zdroj: Zoner

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo