Rad tlačiarní EcoTank sa rozrástol.

Preferujete pri plánovaní letnej dovolenky mať vytlačené dôležité doklady, letenky či cestovný itinerár? Máme pre vás skvelý tip na zariadenia, pri ktorých sa nebudete musieť strachovať, že častú tlač výrazne pocíti aj vaša peňaženka.

S multifunkčnými tlačiarňami Epson EcoTank ušetríte až neuveriteľných 90 % nákladov na tlač!

Predstavujú dokonalé riešenie pre každého, kto hľadá vysoko kvalitnú tlač za neuveriteľne nízku cenu tlače jednej strany.

Epson EcoTank
Zabudnite na predražené atramentové kazety! Jedna sada atramentových fľaštičiek, ktorú dostanete priamo v balení, zodpovedá až 66 kartridžiam. Množstvo atramentu vo fľaštičkách vám vydrží až tri roky bez toho, aby ho bolo nutné dopĺňať.

Epson EcoTank
S tlačiarňami EcoTank tak šetríte nielen svoju peňaženku, ale aj prírodu. Tlačiarňam nechýba tiež možnosť pripojenia prostredníctvom Wi-Fi a Wi-Fi Direct, vďaka ktorému môžete odosielať tlačové dokumenty s pomocou aplikácie Epson Smart Panel.

Epson EcoTank
Rad tlačiarní EcoTank sa teraz rozrástol o tri nové modely L3550, L3560 a L5590 s vylepšenou technológiou Precision Core. Stanú sa perfektným pomocníkom v každej domácnosti či menšej kancelárii. Ak chcete vedieť ďalšie zaujímavosti o našich produktoch, sledujte instagramový profil @epsonczsk.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokNásledky nedostatku čipov pokračujú
Nasledujúci článokZonerama prináša ako prvá na svete podporu moderných formátov AVIF a HEIF vrátane HDR