Steve Huppert, viceprezident a COO a Stacy Warneke, prezidentka a generálna riaditeľka spoločnosti Warneke Paper Box sú nadšení novými možnosťami, ktoré Primefire 106 z Heidelbergu vytvorí pre spoločnosť aj pre zákazníkov.

Warneke Paper Box z Denveru, Colorado nedávno začala inštalovať nový digitálny tlačový stroj Primefire 106 firmy Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg). 7-farebný atramentový digitálny tlačový systém formátu B1 umožní tlačiarni, ktorá sa špecializuje na výrobu obalov rozšíriť svoju činnosť, tým že svojím zákazníkom poskytne dodatočnú bezpečnosť obalov prostredníctvom variabilného obsahu pri cielených kampaniach.

Príležitosť získať nové trhy

Ako prvý komerčne dostupný priemyselný atramentový digitálny tlačový systém vo formáte 70 x 100 cm (40″), Primefire 106 je určený na výrobu obalov s možnosťou pridania dodatočnej hodnoty ku každému vyrobenému obalu, na dosiahnutie rýchlejšieho uvedenia na trh konkrétneho výrobku a zjednodušiť náklady na dodávateľský reťazec s možnosťami tlače na požiadanie (print-on-demand). Jeho 7-farebná priama tlač na hárok a vynikajúca registrácia farieb umožňujú zakomponovanie jedinečných bezpečnostných prvkov tlače spolu s variabilným obsahom na návrhy obalov proti falšovaniu.

Zhoda kvality ofsetovej tlače vo formáte B1 (40″)

Systém tlačového stroja Primefire 106 poskytuje spoločnosti Warneke flexibilitu pri výbere najvhodnejšej technológie pre každú tlačovú úlohu a zabezpečí, aby najlepšie vyhovovala potrebám zákazníkov. Výrobné zákazky s veľmi krátkym termínom dodania, tie, ktoré si vyžadujú premenlivé údaje alebo tie, ktoré sa opakujú alebo sú nízko objemové, sa budú tlačiť digitálne na Primefire 106, zatiaľ čo konvenčné ofsetové zariadenia sa použijú na hlavnú produkciu väčších objemov tlače a výrobu obal pri ktorých je potrebné dosiahnuť cenovú efektívnosť.

„Pridaním Primefire 106 do existujúceho ofsetového výrobného parku spoločnosť Warneke bude môcť využívať novú vysokoziskovú technológiu pre rôzne účely. Okrem toho, s novými typmi produktov a možnosťami, ktoré budú teraz môcť ponúknuť svojím zákazníkom, bude spoločnosť Warneke nastavená tak, aby svoje podnikanie rozvíjala i do budúcnosti,“ hovorí Montserrat Peidro-Insa, vedúci divízie Digital Print Business v Heidelbergu.

Warneke Paper Box installs with Heidelberg Primefire
Systém digitálnej tlače Primefire 106 ponúka najvyššiu kvalitu rozlíšenia 1200 x 1200 dpi s počiatočnou výrobnou rýchlosťou 2500 hárkov za hodinu a je navrhnutý tak, aby dosahoval objemy až 1,5 milióna hárkov mesačne. Platforma je modulárna, ktorá umožňuje ďalšie zvyšovanie rýchlosti a aktualizácie funkcií bez toho, aby bolo potrebné vymeniť tlačový stroj.

„Dlhodobo sa spoliehame na Heidelberg ako partnera, ktorý vyvíja špičkové technológie, ktoré pomáhajú užívateľom dosiahnuť zisk. Nepochybujeme o tom, že technológia a systém Primefire to urobí takisto, „povedala Stacy Warnekeová, prezidentka a generálna riaditeľka spoločnosti Warneke Paper Box. „Sme nadšení, že budeme prví v USA, ktorí budú využívať túto špičkovú technológiu.“

„Sme nadšení, že Warneke nainštaloval prvý Primefire v Spojených štátoch,“ povedal Felix Mueller, prezident spoločnosti Heidelberg Americas. „Očakávame, že tento stroj pomôže spoločnosti rozšíriť svoje podnikanie a zároveň zvýši ziskovosť.“

O spoločnosti Warneke Paper Box

Warneke Paper Box Company je výrobca obalov, reklamných kartónových stojanov a daľších produktov určených pre oblasť balenia a reklamu. Viac ako 100 rokov Warneke Paper Box preukazuje, že dokáže poskytnúť najlepšiu kombináciu výroby, kvality, termínu dodania, ceny a tak plní očakávania svojich zákazníkov.

Zdroj: Heidelberger Druckmaschinen AG

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo