Najnovšia generácia digitálnych displejov radu E je dostupná v rozmeroch od 32” do 65”, tak aby vyhovovala všetkým výzvam signage riešení.

Spoločnosť NEC Display Solutions Europe predstavila novú generáciu  entry-level profesionálnych displejov, E-série. Šiesta generácia displejov s Energy Star ponúka displeje s uhlopriečkou 32, 43 a 55 palcov s S-IPS panelom a s uhlopriečkou 50 až 65 palcov s S-PVA panelom.

Displeje NEC MultiSync® E-série

Inovované displeje radu E ponúkajú užší rámik, menej náročné OSD a integrovaný USB prehrávač médií, pre okamžite použitie pre signage, bez potreby inštalácie ďalších aplikácií. S moderným dizajnom, vysokým rozlíšením a viacerými možnosťami vstupov sú plug-and-play displeje radu E vhodné pre všetkých komerčných užívateľov, vrátane maloobchodov, reštaurácii, výrobných a technických zariadení, do vstupných hál, zasadacích a konferenčných miestností, obchodov a informačných centier.

NEC MultiSync® E-series
Obsah pre maximálnu efektivitu a jednoduchosť sa dá prehrávať priamo z USB. Po inštalácii displeja pomocou funkcie automatického kalendára sa dá naprogramovať zapnutie a vypnutie zariadenia tak, aby sa displej spolu s prezentáciou v určitom čase automatický zapol a automatický spustil prehrávanie vytvoreného obsahu.

NEC MultiSync® E-series
Rad E podporuje infračervený zámok, ktorý zaisťuje zabezpečenie obsahu a kontinuitu prehrávania. Vypnutie interného senzoru prijímača infračerveného signálu diaľkového ovládača umožňuje funkcia, ktorá zamedzí neautorizovaný prístup k displeju. Displeje sa samozrejme dajú pri tomto alternatívnom opatrení ovládať centrálne pomocou príkazu cez kabelové RS232 pripojení.

NEC MultiSync® E-series
Viac informácií o šiestej generácii public displejov NEC E-série získate ak navštívite webové stránky:
https://www.nec-display-solutions.com/p/cz/cs/products/choice.xhtml?cat=PublicDisplays

Dostupnosť a záruka

Displeje NEC MultiSync® E-série šiestej generácie sú dostupné od mája 2017. NEC Display Solutions Europe GmbH poskytuje na tieto displeje 36 mesačnú záruku, systémom door – to – door.

Zdroj: NEC

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo