NEC MultiSync® E244FL / E274FL.

Vďaka zníženiu nákladov bez obetovania kvality poskytuje séria E spoľahlivý výkon, ktorý očakávate od spoločnosti Sharp/NEC, za veľmi konkurencieschopnú cenu. Modely 24“FL a 27“FL dopĺňajú tohtoročné nové modely E série – E224F, E244F a E274F.

Ergonómia pracovného priestoru je kľúčovým dizajnovým prvkom, prioritou však zostáva pohodlie používateľa

Nastaviteľná výška až do 120 mm s funkciami naklonenia, otočenia a natočenia zabezpečuje individuálne nastavenie, zatiaľ čo zabudovaná technológia Low Blue Light a Flicker Free chráni vaše oči bez toho, aby ste museli obetovať najlepšiu kvalitu obrazu.

K dispozícii je čierna alebo biela farba, vyberte si tú, ktorá dokonale zapadne do prostredia vašej kancelárie a vyhovuje vašej ergonómii – biele displeje znižujú dojem tunelového videnia pred bielymi stenami. Okrem optimalizácie nákladov sú 24″ a 27″ modely FL vybavené zabudovaným pripojením LAN a USB-C, čím sa minimalizujú káble a displej sa mení na komunikačné dokovacie centrum.

Vďaka novému dizajnu displeja na obrazovke (OSD menu) môžu používatelia využívať vysoko intuitívne ovládanie, ktoré šetrí čas a minimalizuje frustráciu počas nastavovania a prispôsobovania. Displej s rozlíšením Full HD je ideálny na vybavenie domácich kancelárií a malých až stredne veľkých podnikov na všeobecné kancelárske aplikácie.

NEC MultiSync® E244FL / E274FL

VÝHODY:
Zvýšte svoju produktivitu – vďaka zabudovanej sieti LAN a rozhraniu USB-C slúži tento displej ako dokovací uzol vo vašom osobnom pracovnom priestore.
Flexibilita v budúcnosti – široká škála možností pripojenia umožňuje vysokú mieru flexibility vďaka LAN, DP, HDMI, USB typu C, USB A a zvukovému výstupu.
Ergonomická kancelária – plne nastaviteľná výška (120 mm) spolu s možnosťou zmeny orientácie obrazovky (pivot), naklonenia a otočenia (swivel) umožňujú monitor dokonale prispôsobiť ergonomickým požiadavkám používateľa.
Biely dizajn – biela farba znižuje dojem tunelového videnia, keď je displej umiestnený pred bielym pozadím, napríklad pred kancelárskymi stenami.
Ochrana spokojnosti používateľa – zabudovaná technológia Low Blue Light filtruje nebezpečné emisie modrého svetla, zatiaľ čo technológia Flicker-Free eliminuje akékoľvek blikanie podsvietenia, čím chráni oči používateľa pred šedým zákalom a makulárnou degeneráciou.
Najlepší tvar a funkčnosť – dizajn pripravený na budúcnosť s ultratenkým rámčekom na 3 stranách, dostupný v čiernej alebo bielej farbe a voliteľným montážnym štandardom VESA.

Dostupnosť a distribúcia produktov
Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov Sharp/NEC.

Odkaz na produktový list E244FL a E274FL.

3 roky záruka výrobcu
Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov. Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo.
Spoločnosť Sharp/NEC ponúka pre svoje výrobky službu SERVICE PLUS – záväzok kvality.

|O spoločnosti Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH|
Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH je popredným svetovým poskytovateľom profesionálnych a komerčných vizuálnych technológií a riešení digitálnej reklamy, ktorý je spoločným vlastníctvom spoločností Sharp Corporation a NEC Corporation. Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions ponúka jedno z najširších portfólií vizuálnych riešení v odvetví, inovatívne LCD displeje, lampové a laserové projektory, dvLED, technológie 8K a 5G, riešenia pre spoluprácu, kalibračné nástroje, IoT a analytiku založenú na umelej inteligencii. Organizácia pôsobí na rôznych trhoch a jej odborné znalosti zahŕňajú maloobchod, podnikanie, vzdelávanie, zábavu, dopravu, energetiku, verejné služby a ďalšie.
Viac informácií nájdete na stránke http://www.sharpnecdisplays.eu/.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo