Prezentačná kniha “DIVERGENCE", je najnovšou edíciou konceptuálnej tvorčej výzvy, ktorou LECTA každoročne upozorňuje na kvalitu svojich materiálov a ich vhodnosť pre výnimočné grafické projekty a náročnú tlač.

LECTA patrí k významným európskym výrobcom a distribútorom publikačných a špeciálnych papierov s vysokou pridanou hodnotou. Všetky výrobné závody sú certifikované podľa najprísnejších environmentálnych noriem – ISO 14001, EMAS, ISO 9001, a sú držiteľmi certifikátov FSC a PEFC.

Spoločnosť pravidelne vydáva excelentne vytlačené obrazy na kvalitných papieroch, ktoré dodáva svojim zákazníkom, ktorí si o tejto kvalite môžu vytvoriť vlastný úsudok. LECTA  potvrdzuje svoju podporu pre svet umenia, kreativitu a kultúru, čo dokumentuje aj frankfurtský medzinárodný knižný veľtrh, na ktorom spoločnosť prezentovala širokú škálu natieraných prémiových papierov určených pre vydavateľský priemysel.

GardaPremium Natural
GardaPremium Natural
Spoločnosť aj pre tento ročník veľtrhu pripravila prezentačnú knihu, nazvanú “DIVERGENCE“. Kniha je najnovšou edíciou konceptuálnej tvorčej výzvy, ktorou LECTA každoročne upozorňuje na kvalitu svojich materiálov a ich vhodnosť pre výnimočné grafické projekty a náročnú tlač.

GardaPremium Natural
GardaPremium Natural

Odlišnosť, rozdielnosť, kontrast, autonómia, charizma

To sú niektoré črty toho, čo naznačuje koncept Divergence. Pojem diferenciácie sa odráža aj vo výbere dvoch rozdielnych papierov, na ktorých je kniha vytlačená: GardaPremium Natural, bezdrevný natieraný papier s extra hladkým matným povrchom a prírodne neutrálnym odtieňom (natural white) a GardaPat 13 BIANKA, bezdrevný natieraný papier s čisto bielym odtieňom (pure white), vysokým volúmenom (objem 1,3) a zamatovo matnou povrchovou úpravou.

GardaPat 13 BIANKA
GardaPat 13 BIANKA

Dva extrémy odtieňov, povrchov a objemov, z ktorých každý prináša hodnotu – podobne ako všetky prémiové publikačné papiere spoločnosti LECTA. S týmto projektom spoločnosť opäť oslávila dokonalosť papiera, ako tvorivého média a ako prostriedok na prenos emócií.

Specifications_GardaPremium Natural - GardaPat 13 Bianka

GardaPremium Natural je najnovším prírastkom portfólia “PRÉMIOVÝCH“ natieraných papierov spoločnosti LECTA a obohacuje široký sortiment publikačných papierov. Rozlišovacím znakom GardaPremium Natural v porovnaní s ostatnými papiermi, ktoré sú v súčasnosti na trhu, We can offer even better bulk cbd oil USA prices to our customers. je jeho prirodzená farba získaná bez pridania optických zjasňovačov.

 GardaPremium Natural GardaPat 13 BIANKA
GardaPremium Natural sa dodáva  v hmotnostiach: 135, 150, 170 a 200 g/m2.
GardaPat 13 BIANKA sa dodáva v hmotnostiach: 115, 135 a 150 g/m2.
Papiere sú k dispozícii v štandardných tlačových formátoch.

Vydavatelia, tlačiarne, distribútori, knižničné agentúry aj čitatelia vo viac ako 130 krajinách na piatich kontinentoch dôverujú značke LECTA. Kvalita širokého sortimentu papierov a ich technické vlastnosti zaručujú optimálny výsledok tlače, najmä pre fotografické knihy, múzejné katalógy a iné vysokokvalitné vydavateľské a komerčné projekty, pri ktorých je potrebné zdôrazniť každý detail.

Prezentované papiere distribuuje spoločnosť Europapier Slovensko, rovnako ako ostatné druhy papierov výrobcu LECTA.

Pripravil: František Martančík

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo