Spoločnosť Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg), líder technológií v polygrafickom priemysle sa predstaví na veľtrhu drupa 2020 v Düsseldorfe (16 – 26.6.2020), pod heslom „Rozviňte svoj potenciál“ (Unfold your Potential).

Hlavné zameranie bude na zákazníka a jeho požiadavky, ako aj rozvoj svojho obchodného potenciálu pomocou najnovších technológií, inovatívnych riešení a nových obchodných modelov. Vzhľadom na kľúčové faktory, ako sú optimalizácia procesov a inteligentná produktivita nezávislá od operátora, predstaví spoločnosť Heidelberg ďalšiu etapu v oblasti inteligentnej tlače – Smart Print Shop.

Industrializácia v polygrafickom priemysle rastie a s tým aj dopyt po stále lepšie integrovaných a digitálne riadených procesoch – od projektu po výrobu a dodávku konečnému zákazníkovi. Stále viac objednávok je potrebné vybaviť vo veľmi krátkom čase.
Smart Print Shop
Odvetvie hľadá kvalifikovaných odborníkov, ktorí dokážu čeliť týmto rastúcim výzvam.
Digitalizácia operácií a procesov v odvetvi ponúka ďalekosiahly potenciál produktivity.

Premiéra: Nová generácia Speedmaster drupa 2020

Najväčší výrobca ofsetových strojov na svete v premiére predstaví novú generáciu tlačových strojov Speedmaster – drupa 2020, ktorú nazýva „najinteligentnejšou a najautomatizovanejšou“.

Heidelberg hovorí, že nový Speedmasters posunie koncepciu Push to Stop na ďalšiu úroveň. Nová generácia Speedmaster zahŕňa všetky špičkové výkony strojov vrátane modelov XL 75 a XL 106. Modely Speedmaster – drupa 2020 v malom, strednom a veľkom formáte budú štandardne vybavené novými funkciami Push to Stop a funkciou cloudového pripojenie. To znamená, že všetky skupiny zákazníkov môžu používať softvérové ​​riešenia typu cloud.
Nová generácia strojov Speedmaster bude uvedená do výroby takmer vo všetkých modelových radoch už v apríli 2020.

Premiéra: Plate to Unit – plne automatizovaná výmena a logistika platní

Spoločnosť Heidelberg na veľtrhu drupa predstaví nové plne automatické riešenie logistiky tlačových platní.

Plate to Unit, je plne automatický systém tlačových platní, ktorý odstraňuje potrebu akejkoľvek činnosti operátora pri výmene tlačových platní. Platne sú naskladané a potom privádzané do tlačových jednotiek zhora. Podľa Heidelbergu riešenie „Plate to Unit“ prinesie vysokú produktivitu pri nízko objemových zákazkách a okrem zníženia pracovnej záťaže operátora aj zvýšenie spoľahlivosti procesu.

Zdroj: Heidelberg

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo