Spoločnosť Xerox prináša revolučné možnosti ozdobnej tlače a nový tlačový stroj pre náročné kancelárie aj produkciu.

Špeciálna tlač je jedným z najrýchlejšie rastúcich digitálnych segmentov. Technológia Adaptive CMYK Plus od spoločnosti Xerox je navrhnutá pre novú farebnú tlačiareň Xerox PrimeLink® C9065/C9070 a Xerox Color C60/C70.

Rozšírené možnosti tlače

Adaptívna technológia CMYK Plus mení tradičné vnímanie tlače pomocou azúrových, purpurových, žltých a čiernych (CMYK) farieb. Pri PrimeLink C9065/C9070 rozširuje možnosti tlače pomocou fluorescenčných farieb, zlatej, striebornej, krycej bielej farby a číreho toneru.
Tlačovému stroju C60/C70 technológia ponúka nad rámec CMYKu metalické tonery, kryciu bielu a transparentný toner.

Xerox PrimeLink C9065/C9070
CMYK Plus umožňuje sprostredkovateľom tlače a kreatívcom vo všetkých odboroch produkovať skvelé a jedinečné kúsky ako napríklad pohľadnice, letáky, pozvánky, plagáty a jedálne lístky. Otvára tak možnosti pre rozšírenie portfólia ponúkaných služieb.

„Schopnosti tlačového stroja v kombinácii s novou technológiou Adaptive CMYK Plus umožňujú poskytovateľom tlačových služieb ponúkať viac než klasickú CMYK tlač, zaujať nových zákazníkov a viac zarobiť. To všetko za bezkonkurenčnú cenu,hovorí Dušan Novotný, produktový manažér Xerox ČR.

Najlepší výkon pri základných tlačových zariadeniach

Novinkou na trhu je tiež zariadenie PrimeLink C9065/C9070. Tlačový stroj je navrhnutý tak, aby sa prispôsobil potrebám rušných kancelárskych aj produkčných prostredí. Jeho súčasťou je 10-palcová dotyková obrazovka, ktorá uľahčuje prístup ku všeobecným funkciám, aplikáciám v cloude a automatizačným funkciám, ktoré zvyšujú produktivitu a znižujú prevádzkové náklady.

Xerox PrimeLink C9065/C9070
Vyššia produktivita zariadenia umožňuje skenovať rýchlosťou 270 strán za minútu a tlačiť rýchlosťou 70 strán/min. v špičkovej kvalite.
Model stroja PrimeLink C9065/C9070 ponúka najlepší výkon vo svojej triede s rozlíšením obrazu 2 400 x 2 400 dpi s vynikajúcimi jemnými detailmi, ostrými fotografiami, jemnými prechodmi a s vysokou presnosťou farebného podania.

PrimeLink C9065/C9070
PrimeLink C9065/C9070 ponúka možnosť využitia extra dlhých hárkov (XLS)
Podporuje tak tlač materiálov v dĺžke až 26 palcov/660mm (napríklad bannery, knižné obaly a kalendáre). Profesionálne možnosti podávania a dokončovania zahŕňajú voliteľné veľkokapacitné podávače so vzduchovou asistenciou podávania, stohovacie jednotky, modul horného a dolného orezu s bigovaním, finišer so zošívaním a väzbou V1 a v neposlednej rade tiež jednotku čelného orezu s úpravou obalu brožúry Square Fold.  Voliteľne sú k dispozícii tlačové servery EFI Fiery.
PrimeLink C9065/C9070 je štandardne vybavený nástrojom Simple Image Quality Adjustment (SIQA), ktorý umožňuje bezproblémové nastavenie parametrov tlače pre konzistentnú a optimálnu kvalitu za výrazne kratšiu dobu a bez nárokov na skúsenosti operátora.

Dušan Novotný, produktový manažér Xerox ČR

„Xerox PrimeLink C9065/C9070 je extrémne spoľahlivý a ponúka prielomový výkon v každom ohľade. Nová generácia produkčných tlačiarní základnej úrovne umožňuje spoločnosti Xerox udržiavať si vedúce postavenie na trhu v tomto segmente.“

Dostupnosť

Tlačové stroje PrimeLink C9065/C9070 a technológia Adaptive CMYK Plus pre Xerox Color C60/C7 sú dostupné už teraz. Pre PrimeLink C9065/C9070 bude technológia CMYK Plus dostupná v prvom štvrťroku 2020.
Asociácia pre tlačové technológie označila technológiu Adaptive CMYK Plus za prielomovú vo svojej kategórii a udelila Xeroxu cenu Vanguard Breakthrough Award v rámci ich RED HOT programu. Xerox získal tento rok sedem RED HOT Awards a dve Vanguard Awards.

Zdroj: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo