Spoločnosť Melter, ktorá sa špecializuje na direct mailing, je prvá v Nemecku, ktorá si objednala vysokorýchlostné atramentové tlačové zariadenie Ricoh Pro VC70000.

Ricoh Pro VC70000 sa pripojí k dvom hárkovým tonerovým tlačiarňam Ricoh Pro  C9200. Spoločnosť Melter urobila strategickú investíciu, ktorá jej pomôže dôsledne riadiť digitalizáciu vo výrobnom prostredí a vyhovieť rastúcemu dopytu po vysokej kvalite, krátkej dobe výroby a personalizovanej tlači.

Daniel Melter, výkonný riaditeľ spoločnosti Melter Group
„Ako jeden z popredných európskych poskytovateľov služieb v oblasti priameho marketingu sme vždy na pozore s novými priekopníckymi technológiami pre našich zákazníkov. Tieto nové technológie nás nielen odlišujú od konkurencie, ale predovšetkým spĺňajú stále rastúce požiadavky trhu a zákazníkov.“

„Sme veľmi potešení, že sme našli v Ricoh partnera, ktorý nás podporuje výkonnými technológiami a vysoko odbornými znalosťami. Zariadenie Ricoh Pro VC70000 zaujme vynikajúcou kvalitou tlače, produktivitou a vysokou ziskovosťou. Vďaka tejto platforme sme schopní ponúknuť našim zákazníkom nové produkty a veľmi kreatívne tlačové aplikácie s vynikajúcim výsledkom a veľkou pridanou hodnotou“ dodáva Daniel Melter.

Eef de Ridder, viceprezident spoločnosti Commercial Printing Group, Ricoh Europe
„Sme veľmi potešení, že sa spoločnosť Melter rozhodla rozšíriť svoje výrobné možnosti o našu najnovšiu technologickú platformu, ktorá poskytuje bezkonkurenčnú kvalitu tlače pri maximálnych rýchlostiach. Toto rozhodnutie nasleduje spoločnosť Zalsman, ktorá potvrdila úspešné začlenenie tejto tlačovej platformy do ich výrobného workflow a tak je názorným príkladom toho, ako môže portfólio našich technologických riešení podporovať dynamický rast.“

Ricoh PRO VC70000
Ricoh PRO VC70000

Vysokorýchlostná atramentová tlačová platforma Ricoh Pro VC70000 umožňuje vďaka novej technológii atramentu Ricoh, inovatívnej a patentovanej sušiacej jednotke a výnimočných možnosti využitia širokej škály tlačových médií, vrátane natieraných ofsetových materiálov, flexibilnú, efektívnu a vysoko kvalitnú digitálnu tlač.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=6iuIlhf4ebQ

Zdroj: Ricoh

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo