Nový 34-palcový monitor poskytuje ideálny pracovný priestor pre dynamické prostredie s dvojitým alebo trojitým zobrazením v jednom prístroji.

NEC Display Solutions Europe predstavila 34-palcový širokouhlý zakrivený monitor NEC EX341R. Ideálny pre použitie v high-end kanceláriách a obchodných miestach, v oblasti finančníctva alebo priemyslových odvetviach, kde sú veľké obrazovky obzvlášť praktické pre každodenné používanie.

Monitor NEC MultiSync® EX341R

Bezproblémová 80 cm zakrivená obrazovka poskytuje široký a flexibilný pracovný priestor a je ideálna pre efektívnu manipuláciu a analýzu veľkého množstva informácii. Jeden displej EX341R slúži ako ideálna náhrada za dva 24” alebo dokonca tri 19″ displeje, čo eliminuje medzery medzi displejmi a kabelážou.

Monitor NEC MultiSync® EX341R
Užívateľská ergonómia je zabezpečená maximálnymi pozorovacími uhlami, integrovanou technológiou Flicker-free a „Low Blue Light Plus“, čo znamená, že displej odfiltruje nebezpečné emisie modrého svetla, čím chráni oči užívateľov pred nebezpečnými dôsledkami napr. pred šedým zákalom. Navyše ponúka ergonomické funkcie, ako je plná výšková nastaviteľnosť, ultratenký rámik minimalizujúci rušivý efekt pri práci a integrovaný KVM switch pre pripojenie klávesnice a myši z viacerých zdrojov (napr. PC + notebook).

Monitor NEC MultiSync® EX341R
Navyše zakrivený displej ponúka rad funkcií pre usporiadanie a sledovanie obsahu, obraz v obraze (PIP) a obraz-vedľa-obrazu (PBP), rozdelenie obrazovky pre side-by-side zobrazenie vstupov. Kombinácia týchto funkcií ponúka bezkonkurenčnú ergonómiu a flexibilitu.

Model EX341R je navrhnutý tak, aby v dlhšom časovom horizonte zabezpečil návratnosť investície. Eco režim  pomáha znižovať spotrebu energie, zatiaľ čo možnosť rotácie o 180 stupňov spolu s operačným systémom Windows rozširuje flexibilitu monitora pre viacero aplikácií v  mnohých priemyselných odvetviach.

Technické info: EX341R-BK_Datasheet

Dostupnosť a záruka

  • Monitor NEC MultiSync® EX341R bude dostupný od apríla 2017.
  • NEC Display Solutions Europe GmbH poskytuje na tento displej záruku 36 mesiacov, systémom door – to – door.

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo