V roku 2016 drupa uvítala veľa návštevníkov, ktorí mali možnosť vidieť množstvo strojov i nových riešení. Zážitkom pre návštevníkov určite bude aj drupa 2021.

Spoločnosť Koenig & Bauer v najnovšej správe potvrdzuje svoj záväzok zúčastniť sa na najväčšom svetovom veľtrhu pre polygrafický priemysel, ktorý bol odložený na apríl 2021. Spoločnosť tvrdí, že je v dobrej kondícii a expozíciu v hale 16 zachová v tej istej veľkosti. Od založenia veľtrhu drupa v roku 1951 spoločnosť udržuje nepretržitú účasť a verí, že aj v apríli 2021 uvíta vo svojej expozícii veľa zákazníkov.

„Popredný svetový veľtrh drupa, považujeme za dôležitý stavebný kameň v polygrafickom priemysle a našu účasť považujeme za podporu tohto odvetvia. Chceme, aby sa naša strana naďalej angažovala v poskytovaní dôležitých impulzov formou osobných stretnutí a diskusie, “vysvetľuje pozíciu spoločnosti Claus Bolza-Schünemann, generálny riaditeľ Koenig & Bauer a prezident drupa. „Dôverujeme konceptu ochrany a hygienickým opatreniam Messe Düsseldorf v zmysle zodpovednosti všetkých návštevníkov.“

Ralf Sammeck, člen predstavenstva Koenig & Bauer, dodáva: „Veľtrhy nebudú rovnaké ako pred COVID-19. Koenig & Bauer rozširuje komunikáciu so svojimi zákazníkmi o virtuálne formáty a udalosti špecifické pre zákazníka, napríklad v našom novom zákazníckom centre pre zákazníkov. Digitálne formáty síce nadobúdajú na dôležitosti, ale predstavujú iba doplnok v komunikácii so zákazníkmi. Nič neprekonáva skúsenosti s najnovšími technológiami v úzkej spolupráci s verejnosťou a atmosférou veľtrhu.“

„Pre Koenig & Bauer neexistuje vhodnejšia platforma na predstavenie produktovej rozmanitosti od digitálnej, ofsetovej a flexotlače až po inteligentné riešenia digitalizácie a služieb medzinárodnému publiku,“ dodáva Christoph Müller, člen predstavenstva spoločnosti Koenig & Bauer.

O spoločnosti Koenig & Bauer

Koenig & Bauer je najstarší výrobca tlačiarenských strojov na svete s najširšou ponukou výrobkov v odbore. Už viac ako 200 rokov spoločnosť podporuje tlačiarne s inovatívnou technológiou, prispôsobenými procesmi a širokou škálou služieb. Portfólio tlače siaha od bankoviek, kartónu, fólie, plechu a skla po knihy, obaly, štítky, časopisy, reklamu a tlač novín. Koenig & Bauer je lídrom takmer vo všetkých tlačových procesoch (ofset, flexo, sitotlač i digitálnej atramentovej tlači).

Zdroj: Koenig & Bauer

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo