Fedrigoni otvorilo showroom v historickom centre Prahy.

Po založení Fedrigoni Austria GmbH v roku 2010, rozšírilo Ferdigoni v roku 2013 oblasť svojho pôsobenia tiež na Česko, Maďarsko a Slovensko. Tak môžu už aj českí, maďarskí a slovenskí milovníci papiera využiť výhody priameho predaja s väčšou flexibilitou, priamy kontakt s výrobou, kompetentné poradenstvo miestneho zástupcu a excelentný vzorkovníkový servis. Ako aj vo všetkých ostatných krajinách sú zamestnanci Fedrigoni pripravení poradiť svojim zákazníkom v showroomoch, ale aj osobne priamo u zákazníka individuálne a kompetentne o vyberanom papierovom sortimente, ktorý tvorí v súčasnosti cez 3000 rôznych papierov.

Aby mohli byť ešte bližšie k svojim zákazníkom, otvoril riaditeľ Marcus Lange 19. mája 2016 už siedmy Fedrigoni showroom v historickom centre Prahy. Okrem toho reprezentujú Fedrigoni showroomi v mestách v Mníchove, Norimbergu, Düsseldorfe, Hamburgu, Berlíne a vo Viedni.

Fedrigoni Showroom Eröffnung Prag (1)

Viac ako 60 pozvaných hostí oslavovalo otvorenie v priestoroch nového showroomu s talianskymi pochúťkami, vyberaným vínom a pestrým večerným programom s mottom „Design – Papiere“.

Módna návrhárka a zároveň papierová dizajnérka Monika Lepschy prekvapila s neobvyklou kolekciou zahŕňajúcou papierové šperky a topánky. Výber ušľachtilých rób a originálnych papierových doplnkov z kolekcie pre Vancouver Fashion Week predviedli profesionálne modelky.
Po viedenskom Design Week 2014 a Vancouver Fashion Week 2015 bola kooperácia v rámci otvorenia showroomu v Prahe ďalším vrcholom spolupráce s českou návrhárkou Monikou Lepschy.

Fedrigoni Showroom Eröffnung Prag (2) Fedrigoni Showroom Eröffnung Prag (3)
V Mezonetovom showroome s priestormi s výstavným konceptom, rozlohou 240 m2 a výhľadom na Vltavu sa zákazníci môžu inšpirovať originálnymi realizáciami, vzorkovníkmi Fedrigoni papierov a nechať si poradiť s najlepším výberom papiera pre ich projekty.

Ako aj v ostatných Fedrigoni showroomoch aj v Prahe sa v budú pravidelne konať rôzne zaujímavé prezentácie, workshopy a eventy s témou papiera.

Zdroj: FEDRIGONI

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo