„Ideálna pre skúsených profesionálov, začínajúce podniky i podnikateľov, ktorí pracujú z domu či malé kancelárie a vzdialené pracoviská.“

Nová štvorfarebná tlačiareň Epson SC-T2100 využíva technológiu tlačovej hlavy Epson PrecisionCore MicroTFP a pigmentové atramenty UltraChrome XD2 pre archívne výtlačky na rôzne typy papiera pre použitie v interiéri aj exteriéri. Maximálne rozlíšenie je 2 400 x 1 200 dpi a maximálna rýchlosť je 43 sekúnd pre formát A1.

Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager v spoločnosti Epson Europe SK & CZ

„Model SureColor T2100 je ideálny pre profesionálov, podnikateľov a startupy, ktorí chcú vytvárať kvalitné výtlačky so žiarivými farbami bezdrôtovo z PC, tabletov a smartfónov. Vďaka svojej prenosnosti je ideálny pre malé predajne, vzdelávacie inštitúcie, projektantov, dizajnérov či architektov. Pokiaľ hľadáte spoľahlivú a hospodárnu tlačiareň, ktorá sa ľahko používa, tak už nemusíte hľadať.“

Epson SureColor T2100

Spoločnosť Epson predstavila svoju finančne najdostupnejšiu a najmenšiu prenosnú veľkoformátovú tlačiareň, ktorá patrí do portfólia profesionálnych tlačiarní série T.

Nová 24palcová tlačiareň SureColor T2100 bola navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky profesionálov, medzi ktorých patria napríklad architekti, projektanti, učitelia či dizajnéri. Vďaka svojej pevnej a ľahkej konštrukcii je ideálna na prácu z domu, pre malé štúdia, učebne alebo vzdialené pracoviská, napríklad staveniská.

Epson SureColor T2100
Tato bezdrôtová tlačiareň môže byť umiestnená na stole alebo na vlastnom podstavci. Jej chytrý a skladný dizajn šetrí miesto a umožňuje tak bezproblémové premiestnenie tlačiarne, keď ju práve nepoužívate.

Nová 24palcová tlačiareň dokáže pokryť potreby pre tlač širokého spektra profesionálnych dokumentov, vrátane plagátov, prezentácií, výkresov v súbore CAD, architektonických návrhov či stavebných nákresov. Pigmentové atramenty UltraChrome XD2 od Epsonu zaisťujú trvanlivú tlač v archívnej kvalite so žiarivými farbami a ostrými líniami na takmer akomkoľvek druhu papiera, či už pre vnútorné, alebo vonkajšie použitie.

Unikátna funkcia automatického prepínania umožňuje tlačiarni prepínať medzi veľkoformátovou rolkou papiera a hárkami A4/A3 bez toho, aby sa užívateľ musel dotknúť tlačiarne. To je ideálne pre malé spoločnosti, ktoré očakávajú, že budú tlačiareň používať na viacero rôznych účelov. Tlačiareň pritom zaberie iba obmedzený priestor.

Vysoká rýchlosť tlače a konektivita Wi-Fi Direct

Nová tlačiareň využíva technológiu tlačových hláv PrecisionCore MicroTFP od Epsonu a technológiu Nozzle Verification Technology, ktorá automaticky zisťuje a upravuje stav trysky. Model prináša vysokú rýchlosť tlače, vďaka ktorej dokáže vytlačiť formát A1 za 43 sekúnd. Vytvára kvalitné výtlačky s precíznymi detailmi a vyniká spoľahlivosťou na úrovni komerčných strojov.
Tlačiareň je vybavená integrovanou bezdrôtovou konektivitou a konektivitou Wi-Fi Direct. Architekti a dizajnéri môžu bez problémov tlačiť z tabletov a smartfónov alebo použiť nový 4,3palcový farebný dotykový displej s jednoduchým a intuitívnym ovládaním i navigačným menu.

Epson SureColor T2100

Špecifikácia modelu T2100 – Popis technológie

4-farebná atramentová tlačiareň
Pigmentový atrament, Ultrachrome® XD2
Farby: matná čierna, azúrová, žltá, purpurová
Náplne objem: CYM – 26 alebo 50 ml a náplň K – 50 alebo 80 ml
Tlačová hlava: PrecisionCore MicroTFP
Minimálna veľkosť kvapky – 4 pl
Rozlíšenie tlače – 2 400 x 1 200 DPI

Manipulácia s papierom / médiami

Formáty papiera: 24 „(61,0 cm), 17″(43,2 cm), (2“ dutinka),
Hárky: A1, A2, A3, A4, B1, B2, B3, B4
Hrúbka papiera: 0,05 mm – 0,27 mm
Spotreba energie: 28 Watt, 8 Watt (pohotovostný režim)
Napájacie napätie: AC 100 V – 240 V, 50 Hz – 60 Hz
Rozmery výrobku: 970 x 505 x 230 mm (šírka x hĺbka x výška)
Hmotnosť produktu: 31,5 kg
Úroveň hluku – Prevádzka: 49 dB (A) – Pohotovostný režim: 32 dB (A)

Konektivita:

Super speed USB, 10/100/1000BASE-TX, IEEE802
Jazyk tlače: ESC/P, Raster HP-GL2, HP RTL
Pamäť: 1 GB (vysoká rýchlosť spracovania tlačových dát)

Voliteľné príslušenstvo zahŕňa:

Podstavec pre tlačiareň, výstupnú priehradku, držiak rolky

Dostupnosť:

Model SureColor T2100 bude v predaji u miestnych predajcov od mája 2020.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokXerox bojuje proti pandémii Covid-19
Nasledujúci článokŠpeciálny lak na tlačovinách zničí na svetle všetky vírusy