Laserový televízny projektor EH-LS650W s obrazom 4K PRO-UHD.

Spoločnosť Epson rozšírila rad EpiqVision o nový domáci a cenovo dostupný model EH-LS650. Jeho elegantná zjednodušená konštrukcia a moderné prevedenie sa skvelo uplatnia aj v malých domácnostiach, kde jednoducho nahradí bežnú televíziu.

Inteligentný domáci laserový projektor 4K PRO UHD, súčasťou je Android TV a zvuková technológia YAMAHA

Tento najnovší inteligentný laserový televízny projektor s obrazom 4K PRO-UHD je nabitý luxusnými zvukovými a obrazovými funkciami, poskytuje široké možnosti pripojenia a jednoduchú inštaláciu na bezproblémové sledovanie všetkými členmi rodiny.

Epson EH-LS650B_W
Epson EH-LS650B_W

Čierny alebo biely model EH-LS650 poskytuje veľký obraz, pohlcujúci domáci zážitok s možnosťou streamovania cez Android TV, vstavaný Chromecast a pôsobivú zvukovú kvalitu zabezpečenú technológiou YAMAHA. Celkovo dostanete jednoducho ovládateľné zariadenie poskytujúce obsah na vyžiadanie, ktorý môžete ľahko zdieľať a používať kdekoľvek.

Vstavané zariadenie Chromecast je platforma, ktorá vám umožňuje streamovať obľúbený obsah z telefónu, tabletu alebo notebooku priamo do projektora. Možno ju ľahko ovládať pomocou známych aplikácií z telefónov a tabletov iPhone®, iPad® a Android, notebookov so systémami Mac® alebo Windows® alebo zariadenia Chromebook.

Vstavané 20 W reproduktory YAMAHA sú štýlovo umiestnené v tele projektora a môžu fungovať aj ako samostatné inteligentné reproduktory. Vďaka Android TV navyše projektor ponúka tisíce filmov, programov a hier prostredníctvom služieb Google Play, YouTube a mnohých ďalších populárnych aplikácií.

Z veľmi krátkej vzdialenosti od projekčnej plochy umožňuje technológia 3LCD zobrazovať jasný obraz až po uhlopriečku 120”. Obraz v 4K PRO-UHD je veľký, ostrý a ideálny na sledovanie filmov, každodenného televízneho obsahu alebo športových programov, pričom vstupná odozva nižšia ako 20 ms je skvelá aj na hranie hier.

Funkcie plug-and-play uľahčujú inštaláciu pomocou aplikácie Epson Setting Assistant, ktorá automaticky nastaví obrazovú korekciu s použitím kamery vášho smartphonu.

Epson projektor modely EH-LS650B/W
Epson projektor modely EH-LS650B/W

Matej Kopecký, Business Account Manager VP v spoločnosti Epson Europe CZ & SK, hovorí: „Náš najnovší prírastok do rodiny EpiqVision je štýlový a zároveň cenovo dostupný projektor EH-LS650, ktorý je určený pre zábavu s rodinou a priateľmi. Nielen že skvelo vyzerá, ale má aj skvelý zvuk. Nikdy nebolo jednoduchšie nahradiť televíziu a získať skutočne skvelý a veľký obraz, ktorý si bude užívať celá rodina.“

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo