Model CS2731 je oporou fotografov, filmárov, dizajnérov a kreatívnych pracovníkov.

Presnosť, farebná vernosť a najmodernejšie rozhranie – to sú prednosti monitora ColorEdge CS2731. Prenos obrazového signálu, rýchle dátové prenosy a napájanie pripojeného notebooku či tabletu – to všetko zvláda jediný kábel USB C, ktorý z novej 27-palcovej obrazovky vytvára ústredný uzol grafického pracoviska.

Všemocné rozhranie

Stále viac tvorivých pracovníkov využíva svoj prenosný počítač nielen na cestách. Výkonný notebook často predstavuje jediný počítač, z čoho vyvstáva požiadavka na čo najjednoduchšie pripojenie tohto prenosného prístroja k perifériám na domácom alebo firemnom pracovisku.

ColorEdge CS2731
Spoločnosť EIZO vychádza so svojim grafickým monitorom ColorEdge CS2731 v ústrety týmto požiadavkám. Vďaka štyrom konektorom USB pre downstream a konektora USB C pre upstream možno priamo pripojiť k monitoru externé disky, myš, klávesnicu, čítačku kariet či ďalšiu techniku.
Používateľovi potom k úplnému prepojeniu notebooku so zvyškom pracoviska postačí jediný kábel USB-C vedúci do monitora CS2731. Rovnaký kábel zároveň zaistí aj napájanie notebooku s výkonom až 60 W. Už nie je potrebné používať samostatnú dokovaciu stanicu či napájací zdroj. Na monitore CS2731 nájdeme  po jednom vstupe DVI D, HDMI a Display Port. Monitor ColorEdge CS2731 sa tak stáva kľúčovým pomocníkom náročného užívateľa.

Sýte a presné farby už pri prvom zapnutí

Model CS2731 ako neoddeliteľná súčasť digitálneho tvorivého procesu je oporou fotografov, filmárov, dizajnérov a ďalších kreatívnych pracovníkov. Panel IPS so širokým gamutom, rozlíšením WQHD 2560 × 1440 bodov a hustotou pixelov 110 ppi zaručuje ostré podanie obrazu.
Každý monitor EIZO ColorEdge je v továrni pred expedovaním premeraný a kalibrovaný. Na každom prístroji je kalibrovaná gama krivka. Takisto je meraná a optimalizovaná homogenita a farebná jednotnosť každého displeja, čím sa dosiahne absolútne neskreslená reprodukcia obrazu.

ColorEdge CS2731
Široký farebný rozsah (99% priestoru Adobe RGB), 16-bitová tabuľka Look Up Table a presná továrenská kalibrácia tohto hardwérovo kalibrovateľného grafického monitora zaručujú, že kontrast, odstupňovanie tónov aj farby budú presne reprodukované ihneď po vybalení prístroja. Simulácia tlače pri obrazovkových korektúrach (softproof) či ďalšie kroky digitálneho procesu tak budú prebiehať s náležitou spoľahlivosťou.

Vlastnosti

  • Panel IPS LCD so širokým gamutom, rozlíšením 2560 × 1440 bodov (WQHD) a technológiou LED
  • Kontrast 1 000 : 1, jas 350 cd / m2
  • Vstupy USB-C, Display Port, HDMI a DVI-D
  • Štyri konektory USB pre downstream (2 × USB 3.1, 2 × USB 2)
  • Kalibračný softvér ColorNavigator na bezplatné stiahnutie
  • Držadlo pre jednoduché prenášanie
  • Svetelná clona s magnetickým upevnením ako voliteľné príslušenstvo

Dostupnosť, cena, záruka

Monitor CS2731 je už v predaji.
Odporúčaná predajná cena: 1 100 EUR / 27 990 CZK vrátane DPH.
Výrobca poskytuje na tento monitor päťročnú záruku.

Poznámka:
Kalibračný softvér ColorNavigator 7 je možné zadarmo stiahnuť z webových stránok EIZO.
Zdroj: EIZO

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo