Model SC-P8500DL je vybavený vstavanými 1,6 l zásobníkmi atramentu.

Spoločnosť Epson pridala k svojej 44-palcovej veľkoformátovej tlačiarni SureColor SC-P8500D tri nové 24-palcové varianty s modelmi SureColor SC-P6500. Sú určené pre veľkoobjemovú produkciu plagátov a do kopírovacích centier. Nové produkty prinášajú výnimočnú kvalitu obrazu, nízke prevádzkové náklady, nízke nároky na inštalačný priestor a jednoduché ovládanie s možnosťou tlače na širokú škálu predlôh, vrátane silných kartónov.

Nová ponuka spoločnosti Epson predstavuje elegantné a komplexné riešenie tlače pre najrôznejšie firmy od maloobchodných predajní a profesionálnych fotografických štúdií až po produkčné spoločnosti zamerané na tlač a výrobu plagátov.

 SureColor SC-P8500DL
Model SureColor SC-P8500DL je vybavený vstavanými 1,6 l zásobníkmi atramentu.

Nový kompaktný a všestranný 24″ model prináša vysoko výkonnú tlač fotografií a plagátov

Tri nové 24″ (610 mm) tlačiarne – SureColor SC-P6500E (jedna rola), SC-P6500D (dve role, s PostScriptom), SC-P6500DE (dve role) a 44″ tlačiareň SureColor SC-P8500DL dopĺňajú obľúbenú 44″ (1 117 mm) tlačiareň SureColor SC-P8500D a spoločne tvoria rad SureColor SC-Px500.

Model SureColor SC-P6500E
Model SureColor SC-P6500E
Model SureColor SC-P6500D / SC-P6500DE
Model SureColor SC-P6500D / SC-P6500DE

Súčasťou všetkých produktov tohto radu je prelomová technológia Micro TFP PrecisionCore spoločnosti Epson. Využíva 6-farebné pigmentové atramenty UltraChrome Pro6 (Photo Black, Cyan, Yellow, Magenta, Red, Grey), ktoré teraz obsahujú doplnkový červený a šedý atrament na rozšírenie farebného priestoru.

Tlačiarne sú vybavené tlačovou hlavou, ktorá je chránená pred prachom , čo znižuje náklady na údržbu. Sada 6-farebných atramentov znižuje prevádzkové náklady, pretože v porovnaní s inými 8-farebnými modelmi využíva menej atramentu. Model SC-P8500DL je vybavený vstavanými 1,6 l zásobníkmi atramentu (Photo Black, Cyan, Yellow, Magenta, Red, Grey), ktoré zvládnu vysokokapacitnú tlač veľkoformátových fotografií a plagátov.

Inkpack for SureColor SC-P8500DL
Model SC-P8500DL využíva namiesto kaziet (SC-P8500D) 1,6-litrové atramentové vrecká.

Rad SC-Px500 prináša vysokú rýchlosť tlače (až 18 m2/h) bez straty kvality obrazu. Má ovládacie prvky umiestnené na prednej strane tlačiarne na zjednodušenie obsluhy a vyššiu produktivitu. Nové modely zabezpečujú výnimočnú kvalitu tlače, majú extrémne kompaktný dizajn, používajú chytré funkcie a ľahko sa ovládajú. Všetky produkty ponúkajú zvýšenú úroveň zabezpečenia a správu zariadení, ktorú vyžadujú ich cieľové segmenty.

V rušných kopírovacích centrách a maloobchodných prevádzkach je potrebné zabezpečiť dôvernú a bezpečnú tlač dokumentov. Preto majú tieto tlačiarne vylepšené IT funkcie a zabezpečenie, ktoré zahŕňajú ochranu NFC, a navyše šifrovaný prístup zabezpečený kódom PIN a heslom. Produktivitu zvyšuje platforma Epson Cloud Solution PORT. Umožňuje vzdialenú kontrolu stavu tlačiarne zo smartphonu alebo tabletu, zatiaľ čo využitie a výkon tlačiarne je možné monitorovať pomocou softvéru Production Monitor s aktualizáciami v reálnom čase. To zabezpečuje vysokú produktivitu a rýchle riešenie problémov s údržbou.

Jednoduché používanie je kľúčová požiadavka, preto sú tlačiarne radu SC-Px500 navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho a intuitívne ovládať prostredníctvom prispôsobiteľného, dobre prístupného 4,3″ dotykového panelu. Ľahké je aj zakladanie a vyberanie role papiera vďaka automatickému zakladaciemu mechanizmu.

Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager v spoločnosti Epson Europe CZ & SK

„Tieto 24″ kompaktné modely v modernom dizajne sú vysoko kvalitné komerčné tlačiarne ideálne na tlač fotografií a plagátov. Spoločne so 44″ modelmi a novou tlačiarňou SC-P8500DL teraz rad SC-Px500 ponúka ideálne riešenie pre každého v sektore výroby fotografií a plagátov.“

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo