NEC Display Solutions Europe predstavila dva nové takmer nehlučné LCD laserové projektory s rozlíšením WXGA a WUXGA. Nové laserové projektory NEC P525UL a P525WL prinášajú nízke prevádzkové náklady a veľmi tichú prevádzka počas projekcie.

Projektory NEC P525UL a P525WL

Projektory NEC P525 poskytujú úžasný vizuálny zážitok, s nízkou hodnotou hluku, len 22 dB (Eco režim), sú tichšie než tikajúce hodiny. V režime „vysoký jas“ je hladina hluku iba 26 dB.

Projektory NEC P525 a P525WL
Laserová technológia ponúka viac ako 20 000 hodín prevádzky bez údržby a nutnosti výmeny lámp a filtrov, čo zaisťuje vysokú spoľahlivosť a nízke prevádzkové náklady.
Projektory disponujú interným signálovým procesorom, ktorý je schopný spracovať vstupný signál až do rozlíšenia 4K pri 30 Hz.

Projektory NEC P525 a P525WL
Laserový zdroj svetla je navyše spoločne s LCD segmentom zatvorený v prachotesnom puzdre, čím odpadá nebezpečenstvo zaprášenie optických segmentov vrátane náročného čistenia LCD čipu. Patentovaná technológia tak ponúka brilantný jas farieb spoločne s nízkymi prevádzkovými nákladmi vďaka bezfiltrovej technológii.

Projektory NEC P525 a P525WL
Komplexná konektivita: najnovšie projektory spoločnosti NEC poskytujú komplexnú konektivitu s voliteľným WiFi pripojením, pre maximálnu flexibilitu a úsporu času, zatiaľ čo integrovaná funkcia Multi-Presenter umožňuje bezdrôtovú prezentáciu a zdieľanie obrazovky až pre 16 zariadení (PC, notebook, tablet, mobilný telefón …) súčasne.
Vďaka intuitívnemu ovládaniu a jednoduchej obsluhe môžete Vašu projekciu spustiť okamžite po vybalení výrobku z krabice, a to bez nutnosti náročného nastavovania.

Projektory NEC P525 a P525WL
Vďaka jedinečnej certifikácii Laser Class 2 spadajú tieto NEC laserové projektory do kategórie zariadení, ktoré už nevyžadujú žiadne dodatočné bezpečnostné opatrenia v súvislosti s ich inštaláciou, čím zákazník významne ušetri náklady na inštaláciu a prevádzku.
Užívatelia získajú tiež výhodu nízkej spotreby energie v normálnom režime len 330 W, čo šetrí peniaze a znižuje dopad na životné prostredie.

Dostupnosť, cena a záruka

Dostupnosť: Model NEC P525UL je dostupný od januára 2019, model NEC P525WL bude dostupný v marci 2019.
Cena: Odporúčaná koncová cena modelu NEC P525UL je 85 800 Kč (cca. 3 356  EUR), bez DPH.
Záruka: NEC Display Solutions Europe GmbH poskytuje na tieto projektory záruku 36 mesiacov, systémom door – to – door.

NEC-Datasheet-P525UL-(English)
NEC-Datasheet-P525WL-(English)

Zľava až 50%

Od 2. januára 2019 do 30. apríla 2019 sa dajú tieto projektory zakúpiť so zľavou až 50% z odporúčaných predajných cien tiež v rámci demo promo akcie.
Viac informácií o prebiehajúcich promo akciách získate u distribučných partnerov NEC v Slovenskej a Českej republike.

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo