Spoločnosť Epple Druckfarben AG a Krupa, s.r.o. uzavreli dohodu o výhradnom zastúpení a predaji ofsetových farieb značky Epple na Slovensku.

Spoločnosť Epple Druckfarben AG a Krupa, s.r.o. uzavreli dohodu o výhradnom zastúpení a predaji ofsetových farieb značky Epple na Slovensku. Epple Druckfarben AG, posilňuje svoju pozíciu na trhu v Európe a prehlbuje svoju spoluprácu s výhradnými obchodnými partnermi. Priame zastúpenia fungujú, vo Veľkej Británii a viacerých krajinách západnej Európy. Od februára tohto roka platí dohoda o výhradnej distribúcii aj v Českej republike spoločnosťou GRAFOSERVIS.

Spoločnosť Krupa, preberá slovenský trh

„Veľmi nás teší, že sme v podobe spoločnosti Krupa, s.r.o. našli výhradného, skúseného a veľmi na servis zameraného obchodného partnera pre tento významný trh“, vysvetľuje Gunther Gerlach.

„V poslednej dobe sme podporili naše exportné aktivity intenzívnejším pôsobením na dôležitých európskych trhoch.”, vysvetľuje Gunther Gerlach, predseda predstavenstva Epple Druckfarben AG, Neusäß pri Augsburgu. „Pritom sa spoliehame na vynikajúcich obchodných partnerov, ktorí posilňujú našu pozíciu na trhu a rast našej spoločnosti.”

Benefit z exkluzivity

Spoločnosť Krupa, s.r.o.
Spoločnosť Krupa, s.r.o. bola založená v roku 1993 a má sídlo v Košťanoch nad Turcom na severe Slovenska. Spoločnosť sa zameriava na najlepšie produkty a excelentný servis pre tlačiarov na celom slovenskom polygrafickom trhu. Krupa, s.r.o. ponúka široké portfólio produktov, od kooperácie v polygrafickej výrobe a dodávok polygrafických strojov až po široké spektrum polygrafického spotrebného materiálu.

Obchodný manažér Ladislav Záhumenský komentuje: „Naši zákazníci profitujú z technických parametrov našich produktov, z profesionálnych skúseností obchodného tímu a z veľmi dobrého servisu vďaka nášmu skladu, ktorý sa nachádza v strede Slovenska. Naším cieľom je byť na čele trhu.“

Stratégiou spoločnosti je posilňovať vedúcu pozíciu ponukou inovatívnych produktov. Portfólio farieb a lakov firmy Epple obsahuje takéto produkty bezpečné pre budúcnosť, napríklad migračne nezávadné systémy farieb pre obalový priemysel “BoFood Organic”.

O spoločnosti EPPLE

Epple Druckfarben AG Epple Druckfarben AG od roku 1889 reprezentuje neustály rozvoj a najvyššie štandardy kvality. Ako jeden z vedúcich výrobcov hárkových ofsetových farieb spoločnosť Epple demonštrovala svoju inovatívnu silu prvotným vyvinutím ekologickej série farieb bez minerálnych olejov a špeciálnych typov farieb pre veľmi dlhé intervaly umývania v strojoch s obracačmi.

Inovácia sa rovnako prezentuje v oblasti farieb na obaly potravín s patentovanými, resp. k patentom prihlásenými produktmi BoFood MU (MH) a BoFood Organic.

Pre stredne veľkú rodinnú spoločnosť je flexibilita vysokou prioritou. Firma Epple je schopná ponúknuť celosvetovo na mieru vytvorené riešenia na základe individuálnych požiadaviek svojich zákazníkov.

Zdroj:Epple Druckfarben AG

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo