Nové montážne postupy si nachádzajú cestu do výrobných hál Koenig & Bauer Iberica.

Koenig & Bauer Iberica sa usiluje rozšíriť výrobu o nové metódy montáže. Výrobcu plochých výsekových automatov čakajú dve nové haly a zavedenie nových montážnych procesov.

Presťahovanie do novej lokality na okraji Barcelony

V marci sa celý tím Koenig & Bauer Iberica presťahoval do nových priestorov v Gavà, 15 kilometrov od svojej predchádzajúcej základne v El Prat de Llobregat neďaleko Barcelony.
V súčasnosti má spoločnosť k dispozícii dve veľké montážne haly, moderný sklad a dva presvetlené mezaníny s kancelárskymi priestormi.
Nové výrobné miesto je priaznivo situované aj pre zahraničných návštevníkov: letisko je vzdialené len desať minút a do centra Barcelony je to len asi 20 minút jazdy.

Koenig & Bauer Iberica
Koenig & Bauer Iberica

Foto: Počas oficiálneho otvorenia nového výrobného zariadenia zľava doprava: Thomas Longhino, CFO Koenig & Bauer-Sheetfed, Franc Freixes, Sales Director, Koenig & Bauer Iberica, Florian Stappenbeck, COO Koenig & Bauer Sheetfed, a Patrick Masson, konateľ Koenig & Bauer Iberica.

Koenig & Bauer Iberica plánuje na novom mieste výrazné rozšírenie svojich výrobných kapacít.

Plánuje sa implementácia nových metód montáže, ktoré sa dokonale integrujú do usporiadania dvoch hál s ich šiestimi žeriavovými systémami. Okrem toho boli vyčlenené priestory pre školenia a ukážky modernej technológie výseku.

Koenig & Bauer Iberica
Koenig & Bauer Iberica

Modernejšie prostredie umožňuje spoločnosti ďalej rozvíjať svoj potenciál, zvyšovať produktivitu a plniť nové ciele a požiadavky trhu.

Koenig & Bauer Iberica
Koenig & Bauer Iberica

Foto: Oficiálne otvorenie nového miesta so zamestnancami a obchodnými partnermi.

Spoločnosť bola založená v roku 1940 a špecialistom na výrobu automatických plochých vysekových strojov je od roku 1965. Iberica je členom skupiny Koenig & Bauer od roku 2016. V rámci skupiny spoločností je Iberica zodpovedná za vývoj, výrobu, predaj a servis plochých výsekových automatov formátu 106 a 145.

Výrobcovia skladaných krabíc a kompozitných obalov po celom svete spoliehajú na stroje a technológiu vysekávania od Koenig & Bauer Iberica.

Ďalšie informácie nájdete na webových stránkach:
https://cz.koenig-bauer.com/cz/produkty/technologie-dalsiho-zpracovani/plochy-vysek/

Zdroj: Koenig & Bauer

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo