Všestranný program pre správu a úpravu fotiek Zoner Photo Studio X zvyšuje kapacitu základného plánu úložiska Zoner Photo Cloud z 5 na 20 GB.

Teraz ešte viac priestoru zadarmo

Používatelia sa v novej aktualizácii môžu tešiť na zvýšenú kapacitu Zoner Photo Cloudu. Základný plán teraz ponúka štyrikrát vyššiu kapacitu – 20 GB. Fotografi môžu zálohovať a upravovať fotografie na viacerých zariadeniach nedeštruktívne, priamo na Zoner Photo Cloudu. Služba je optimalizovaná pre fotografie, ale nahrávať je možné aj iné súbory. Prenos dát je šifrovaný a zabezpečený proti odpočúvaniu pomocou SSL certifikátov. Samozrejmosťou je aj funkcia koša, ktorý chráni pred nechceným zmazaním dát. Súbory sa dajú obnoviť kedykoľvek do 30 dní.

Integrácia v katalógu

„Zoner Photo Cloud je teraz možné pridať a integrovať do katalógu. Zahŕňa to viac výhod. Užívateľ môže pracovať s fotkami aj v režime offline, rýchlo vyhľadávať a triediť podľa kľúčových slov alebo miesta, „objasňuje produktový manažér Jan Kupčík.

Zone rPhoto Cloud

Dodatočný upgrade a jednoduché zdieľanie fotiek

20 GB základný plán je dostupný automaticky pre všetkých užívateľov ZPS X. Aj naďalej ponúkame upgrade s ešte väčšou kapacitou. Je možný v štandardných balíčkoch od 50 GB do 1TB. Individuálne navýšenie nad hranicu 1TB je možné po kontaktovaní podpory. Zložky možno zdieľať inému užívateľovi Zoner Photo Studia X. Je to skvelá voľba pre tvorbu rodinného archívu, prípadne použitie v menšom pracovnom tíme.

„Zväčšením Photo Cloudu prevyšuje základnú kapacitu konkurenčných riešení pre úpravu fotiek a snažíme sa podporiť rastúci trend používania cloudových služieb,“ dodáva riaditeľ Michal Prouza.

Plná verzia programu ZPS X vrátane základného plánu Zoner Photo Cloudu s kapacitou 20 GB je na stiahnutie a vyskúšanie na 30 dní zadarmo na adrese www.zoner.sk

ZONER software je autoritou v oblasti digitálnej fotografie. Práve tento rok oslavuje 25. výročie založenia firmy. Za toto obdobie prináša riešenie pre fotografov, počnúc v Česku najpopulárnejším fotografickým programom Zoner Photo Studio, cez online galériu Zonerama až po magazín Milujemefotografii.cz a širokú ponuku foto-publikácií. Je tiež popredným poskytovateľom internetových služieb, súvisiacich s prezentáciou na internete a e-komerciou. Spoločnosť sídli v Brne a s pobočkami na Slovensku, v Maďarsku, Japonsku a USA zamestnáva vyše 100 pracovníkov.

Zdroj: Zoner

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo