Nové farebné multifunkčné tlačové riešenie pre menšie spoločnosti prináša jednoduchosť, operatívnosť, zníženie nákladov a spoluprácu s cloudovými službami a mobilnými zariadeniami.

Bezpečnosť na prvom mieste

Xerox WorkCentre 7200 na platforme ConnectKey ponúka integrovanú bezpečnostnú ochranu od renomovanej spoločnosti McAfee. Táto bezpečnostná vrstva spolupracuje s aplikáciou McAfee ePolicy Orchestrator a zaisťuje maximálnu úroveň zabezpečenia pred potenciálnou hrozbou malware. Pomocou technológie „whitelistingu“ sú potenciálne škodlivé procesy zakázané. Riešenia prinášajú nové možnosti pracovať s privátnymi a externými IT zariadeniami vo firemnom prostredí bez bezpečnostných rizík. Kompatibilita s riešením CISCO TrustSec poskytne dokonalú kontrolu nad vašim strojovým parkom. Spotrebu energie je možné inteligentne riadiť vďaka unikátnej podpore CISCO PowerWise.

Xerox WorkCentre 7220/7225

Zariadenie Xerox WorkCentre 7220/7225 predstavuje ideálne riešenie s kompaktným designom pre malé a stredné pracovné skupiny. Sú pridané nové funkcionality urýchľujúce prácu s dokumentmi. Jedná sa napríklad o tlač z mobilných zariadení, skenovanie do cloudového úložiska a do vopred pripravených zložiek pomocou jediného kliknutia.

WorkCentre rady 7200 ponúka tlačový výkon 20 alebo 25 strán za minútu podľa modelu. Štandardom je aj východiskové nastavenie obojstrannej tlače a funkcie Earth Smart znižujúcej environmentálne dopady. Unikátnou výhodou je možnosť uložiť nastavenie predvolieb tlače podľa aplikácie, z ktorej je tlač odosielaná. To všetko v kombinácii s vysokou tlačovou kvalitou s rozlíšením 2400 x 600 dpi.

Veľký farebný dotykový displej poskytuje jednoduchý prístup k často používaným funkciám, ako je napríklad skenovanie dokumentov do mobilného zariadenia, emailu či tvorba prehľadávateľného a zabezpečeného PDF. Vzdialený ovládací panel umožňuje pracovníkom IT podpory ovládať zariadenie na diaľku, pomáhať užívateľom s riešením problémov a súčasne ich školiť.

Platforma ConnectKey

Spoločnosť Xerox predstavila novú platformu sieťových radičov Connect Key pre multifunkčné zariadenia už na jar tohto roku. Platforma výrazne posúva hranice zabezpečenia tlačového prostredia a otvára viac príležitostí k využitiu mobilných a externých IT zariadení na pracovisku.

„Riešenie Connect Key bolo vytvorené z jednoduchého dôvodu. Zjednodušiť prácu s dátami v tlačovom prostredí pri zachovaní maximálnej úrovne zabezpečenia ochrany dát a reagovať tak na moderné požiadavky práce s mobilnými zariadeniami a aplikáciami v cloude.“ komentuje Dušan Novotný, Product Manager EBG, Xerox ČR.


“Nové funkcie riešení Xerox ConnectKey umožňujú bezpečne skenovať a nahrávať dokumenty do dátových úložísk v cloude, zaslať citlivé dokumenty priamo do vopred nastaveného workflow či tlačiť bezpečne z mobilných zariadení. Xerox ako jeden z prvých reaguje na pracovné potreby malých i veľkých firiem a umožňuje svojim zákazníkom pracovať efektívnejšie“, dopĺňa produktový manager Dušan Novotný.

Dostupnosť
Tlačového multifunkčného riešenia Xerox WorkCentre 7220/7225 je už dostupné v Slovenskej republike. Viac informácií nájdete na stránkach spoločnosti www.xerox.sk

Zdroj TS: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo