Multifunkčná tlačiareň ponúka čiernobielu tlač, kopírovanie a skenovanie až do formátu A3. Xerox zjednodušuje prácu s tlačenými dokumentami v malých a stredných firmách.

V malých a stredných firmách býva často z dôvodu efektivity práce dôležitým aspektom dopĺňanie papiera a spotrebného materiálu do tlačiarne. Ten si uvedomuje aj firma Xerox, ktorá predstavila novú čiernobielu multifunkčnú tlačiareň WorkCentre 5019/5021. Multifunkčná tlačiareň ponúka čiernobielu tlač, kopírovanie a skenovanie až do formátu A3. Všetko je to jednoducho nastaviteľné priamo z ovládacieho panela zariadenia tak, aby zefektívnil a zjednodušil každodenný pracovný proces.

Tlač až dvadsiatich strán za minútu s kapacitou zásobníka až 850 hárkov formátu A3 znamená, že zamestnanci kancelárie nemusia tak často chodiť dopĺňať zásobník papiera. Zabudované skenovanie digitalizuje dokumenty v papierovom formáte a tým okrem iného aj znižuje neporiadok v kancelárii.

„Jednoduchosť nie je o zmenšovaní veľkosti, ale o tom, aby bol náš pracovný život menej náročný a viac produktívny,“ hovorí Šárka Sakařová zo spoločnosti Xerox Czech Republic. „Dizajn, rýchlosť a cena multifunkčného zariadenia WorkCentre 5019/5021 rieši na pracoviskách problémy súvisiace so správou dokumentov a zároveň poskytuje viac času a možností na riešenie pracovných povinností“.

 
Ďalšie výhody pre zaneprázdnené kancelárie:
• automatická obojstranná tlač, ktorá znižuje spotrebu papiera,
• automatický obojstranný podávač originálov zjednodušujúci skenovanie a kopírovanie,
• režim úspory tonera redukuje náklady na tlač,
• kompaktná veľkosť, ktorá šetrí priestor, ale zároveň prináša možnosť práce s väčšími formátmi dokumentov,
• jednoduchá inštalácia a prístup k jednotlivým funkciám priamo z ovládacieho panela zariadenia,
• záruka 24 mesiacov na mieste inštalácie zariadenia.

Dostupnosť a cena
Obidva modely WC 5019 a WC 5021 sú už dostupné na českom i slovenskom trhu s odporúčanou koncovou cenou 640 – 1160 € s DPH a prevádzkovými nákladmi len 0,006 € s DPH za stranu formátu A4.

Zdroj: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokLED tlačiareň s bielym tonerom od Oki
Nasledujúci článokĽudia v Mondi SCP sú „ Zlaté mravce“.