Spoločnosť Xerox oznámila vymenovanie Petra Halma riaditeľom slovenskej pobočky a priameho predaja pre Českú a Slovenskú republiku. Cieľom tejto zmeny je zvýšenie podielu firmy na trhu a posilnenie vzťahov so zákazníkmi.

Peter Halmo preberá riadenie slovenskej pobočky a povedie tiež priamy predaj v Českej republike a na Slovensku. Cieľom je zvýšiť podiel na trhu vo všetkých obchodných líniách. Peter Halmo tak pokračuje v dlhodobo nastavenej stratégii Xeroxu, ktorý je na trhu lídrom v oblasti tlačových služieb.  

Peter Halmo, Director of Slovakian Operations & Director of the Direct Sales for CZ/SK

Máme silné produktové portfólio a vďaka spolupráci s našimi obchodnými partnermi máme dobrú pozíciu pri pomoci týmto spoločnostiam v ich digitálnej transformácii,“ uviedol Peter Halmo, Director of Slovakian Operations & Director of the Direct Sales for CZ/SK. „Teším sa na výzvu, ktorá spočíva v posilnení našej pozície na trhu.“

Od septembra 2017 pôsobil Peter Halmo ako obchodný riaditeľ pre Slovenskú republiku, kde sa zameriaval na nárast predaja a pozície spoločnosti Xerox na Slovensku. Do tímu Xerox priniesol bohaté skúsenosti z oblasti obchodu zo svojich predchádzajúcich pozícií v spoločnostiach IBM a Lexmark.

Doterajší manažér slovenskej pobočky Jaroslav Slováček odišiel po neuveriteľných 42 rokoch v Xeroxe do zaslúženého dôchodku a odovzdanie jeho agendy Petrovi bolo jasnou voľbou. Peter v uplynulom roku preukázal, že má množstvo manažérskych skúseností,“ povedala Veronika Brázdilová, generálna riaditeľka spoločnosti Xerox pre Českú republiku, Slovensko a Maďarsko. „Jeho kvality vytvárajú príležitosť zvýšiť náš podiel na trhu, ako aj udržať a ešte posilniť výborné skúsenosti zákazníkov s našimi službami.“

Zdroj: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo