Rad multifunkčných tlačiarní PrimeLink B9100 spoločnosti Xerox nastavuje nový štandard v čiernobielej tlači dokumentov.

Spoločnosť Xerox predstavuje novú multifunkčnú tlačiareň radu PrimeLink™ B9100. Jedná sa o prvú multifunkčnú tlačiareň navrhnutú tak, aby spĺňala súčasné požiadavky na produktivitu práce.

Lepšie, rýchlejšie a chytrejšie

Dôležité dokumenty v našom živote (rodné listy, zmluvy, lekárske správy, výsledky skúšok) stále tlačíme prevažne čiernobielo. V skutočnosti sa čiernobielo tlačí  63 % všetkých tlačovín. Na trhu je po čiernobielej tlači stále dopyt, a to najmä pre nízku cenu výtlačku.

Luboš Novotný, Obchodný riaditeľ Xerox ČR

„Xerox Primelink B9100 je ideálnym pomocníkom so skvelou návratnosťou investície. Jeho produktivita, kvalita, výkon a cena zákazníka príjemne prekvapí. Xerox Primelink B9100 je univerzálny stroj, ktorý zvládne široké portfólio čiernobielych tlačových aplikácií od letákov, dodacích listov, faktúr cez výpisy až po brožúry a knihy. Nájde uplatnenie ako v produkčnej tlači tak aj v kancelárskom prostredí s veľkým objemom tlače,“ popisuje výhody novej multifunkčnej tlačiarne.

Xerox PrimeLink B9100 Series

Automatizácia pracovného prostredia

Na pracovisku je prepojenie a automatizácia pracovného postupu zásadná pre transformáciu systému spôsobu práce. Rad PrimeLink B umožňuje prístup do Galérie aplikácií Xerox, ktorá ponúka viac než 80 aplikácií ConnectKey. Tie automatizujú pracovné prostredie – vytvárajú intenzívne procesy, integrujú pracovné toky a pripojenie ku kľúčovým podnikovým systémom či už v školstve, zdravotníctve alebo v iných priemyselných odvetviach.

Terry Antinora, viceprezident a generálny riaditeľ Workplace Solutions Offerings, Xerox

„Naši zákazníci chcú lepšiu kvalitu, rýchlosť, zvýšenú výrobu a škálovateľnosť dokončenia s pôdorysom, ktorý sa hodí do akéhokoľvek výrobného prostredia. Vzhľadom na silný dopyt po čiernobielej tlači investujeme do hardvéru rovnako ako do konektivity a pracovných postupov, ktoré zákazníci očakávajú. Či už v prostredí výroby alebo na pracovisku.“

Xerox PrimeLink B9100 Series

Flexibilný a škálovateľný

Pri výrobných podnikoch a tlačiarňach sa často stretávame s výzvou realizácie veľkoobjemovej tlače na malej ploche. Rad PrimeLink B sa zmestí do malej ​​tlačiarne, môže sa rozšíriť o širokú škálu profesionálneho podávania a dokončovania podľa potrieb danej firmy. Ponúka najlepšiu kvalitu obrazu vo svojej triede na širokej škále médií, vrátane ťažších gramáží a schopnosti tlače na dlhý formát, ktorý umožňujú nové tlačové aplikácie. PrimeLink je certifikovaný pre globálnu registráciu EPEAT a spĺňa požiadavky Energy Star 3.0.

Dostupnosť

Objednávanie pre rad PrimeLink B9100 je momentálne k dispozícii v krajinách, kde pôsobí spoločnosť Xerox.

Zdroj: Xerox

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo