Ukážky tlače zariadenia Xerox Versant 180.

Spoločnosť Xerox oznámila vymenovanie Marcela Loretha ako PSG team leadera pre Českú republiku a Slovensko. Na svojej pozícii bude riadiť predaj PSG (grafická komunikácia) a tímy v oboch krajinách.
Marcel Loreth predtým pracoval pre spoločnosť Konica Minolta, kde zastával veľmi podobnú rolu a zodpovedal za predaj výrobných a priemyselných strojov a SW aplikácií.

Ciele a stratégie Marcela Loretha na novej pozícii

Marcel Loreth
Marcel Loreth

Upevniť a posilniť postavenie Xeroxu ako špičky na polygrafickom trhu. Máme možnosť čerpať z jeho bohatých skúseností, ktoré dokonale dopĺňajú variabilitu a kvalitu našich technológií, rovnako ako profesionalitu a dobrú povesť nášho tímu v teréne. Pevne verím, že aj vďaka tomu budeme môcť zákazníkom ponúknuť ešte širšie možnosti spolupráce, informuje Peter Halmo, generálny riaditeľ Xerox pre Českú republiku a Slovensko.

Ciele a stratégie vedúce k posilneniu pozície spoločnosti Xerox na trhu

Tak ako som sa už zmienil, v oblasti grafickej tlače sme skutočnou špičkou v odbore. Na tom sa nič nemení. Marcel prichádza do našej spoločnosti v čase, keď sa na trh dostali aj nové modely našich strojov rady Versant, rovnako ako doplnkové funkcionality a prídavné farebné sady k už existujúcim technológiám. Vďaka týmto vychytávkam ešte viac posilníme automatizáciu spracovania, presnosť a kvalitu farieb, rovnako ako farebnú škálu, s ktorou sa dá tlačiť. A to ako o fluorescenčné farby, tak aj o zlatý, strieborný a biely variant.

„Naším cieľom je ponúknuť našim zákazníkom možnosť neustále rozširovať svoj záber a reagovať tak na požiadavky ich zákazníkov. Či už na variabilitu tlačových aplikácií, rýchlosť či rozumnú cenu“, dodáva Peter Halmo, generálny riaditeľ Xerox pre Českú republiku a Slovensko.

Zdroj: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo