Malé a stredné firmy, ktoré zvažujú investície do svojho IT vybavenia, by sa mali zamyslieť nad tromi kľúčovými otázkami, ktoré ovplyvnia ich podnikateľskú činnosť. Ako budú nové technológie využité, ako pomôžu ich podnikaniu a aké finančné náklady budú s nimi spojené. Práve tieto aspekty totiž podnikatelia pri nákupe techniky často prehliadajú. Pritom ich správne zodpovedanie pomáha prijať správne rozhodnutia a zvýšiť efektivitu prevádzky.

Nový rad farebných tlačiarní a multifunkcií Xerox

Zariadenia, akými sú nová farebná tlačiareň Xerox Phaser 6600 a multifunkcia WorkCentre 6605, pomáhajú podnikateľom vyťažiť maximum z vynaložených obstarávacích a prevádzkových investícií, a to vďaka schopnosti ľahko vytvárať, zdieľať a zabezpečiť dôležité dokumenty.

 
Každodenné činnosti akými sú, napríklad faxovanie výkazov alebo skenovanie personálnych tabuliek, zvládnu podnikatelia vďaka WorkCentre 6605 rýchlejšie a s oveľa menšou námahou. Navyše získajú možnosť tvorby farebných materiálov pre podporu predaja ako sú brožúry, letáky alebo prezentácie. Nová multifunkcia vďaka svojim rozmerom nezaberie veľa priestoru a vojde sa aj do malej kancelárie.

Ďalšie výhody pre podnikateľov zahŕňajú:

• Jednoduchú prácu s informáciami:
Skenované dokumenty môžu byť automaticky presmerované do e-mailu, do priečinka na sieti alebo na pripojený USB disk.

• Zabezpečenie dokumentov:
Technológia Secure Print využíva identifikáciu užívateľov pomocou unikátneho PIN kódu. Ten tiež chráni zariadenie pred neoprávneným prístupom.

• Bezdrôtové pripojenie pre ľahké použitie:
Voliteľný bezdrôtový adaptér uľahčuje umiestenie zariadení kdekoľvek v kancelárii.

• Ľahké ovládanie:
Veľký farebný displej umožňuje jednoduchú navigáciu a prehliadanie dokumentov čakajúcich v tlačovom fronte na spracovanie.

• Rýchlosť a efektivitu:
Zásobník na 550 listov a rýchlosť tlače 36 strán za minútu šetrí čas potrebný pre tlač, ktorý môže podnikateľ lepšie využiť pre rozvoj svojej firmy.

Integrované technológie pre správu farieb, ako napríklad kalibrovaná simulácia farieb Pantone alebo originálny Adobe PostScript 3, umožňujú tvorbu marketingových dokumentov s profesionálnym vzhľadom. Vďaka bezolejovému EA toneru a špeciálnemu foto režimu vyniknú obrázky aj grafika v bohatých, prirodzených farbách i na bežnom alebo recyklovanom papieri.

Dostupnosť a cena
Farebná tlačiareň Phaser 6600 i mutifunkcia WorkCentre 6605 sú dostupné u predajcov a partnerov spoločnosti Xerox alebo v priamom predaji. Obidva modely sú v predaji s dvojročnou zárukou v mieste inštalácie zariadenia.

Phaser 6600 s odporúčanou koncovou cenou od 445 € bez DPH.
Farebná mutifunkcia Xerox WorkCentre 6605 s odporúčanou koncovou cenou od 835 € bez DPH.

Zdroj TS: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo