Zaujímavé efekty s použitím metalického zlatého alebo strieborného toneru.

Jubilejný 25. ročník veľtrhu Reklama Polygraf si zaslúži niečo nevšedné. V stánku Xeroxu tohtoročného veľtrhu Reklama Polygraf sa na vlastné oči stanete svedkom európskej premiéry prelomovej digitálnej high-end tlačovej technológie.

Xerox Color Press 1000i

Tlačový stroj (CMYK+1) umožňuje vytvárať jedinečné aplikácie s vysokou hodnotou využívajúce číry toner pre parciálne alebo celoplošné lakovanie a viacprechodové textúrové efekty. Navyše umožňuje tvorbu unikátnych efektov s použitím metalického zlatého alebo strieborného toneru nového radu Specialty Dry Ink. Táto novinka umožní vyrábať nové typy tlačových zákaziek s brilantne upraveným povrchom a doposiaľ  nevídanými efektmi, a to predovšetkým v oblasti metalických farieb. Kvalitu budete môcť posúdiť na niekoľkých atraktívnych ukážkach, vrátane niekoľkých obalov.

Nízkonákladová výroba obalov

Nielen tlačou, ale aj následným spracovaním a dokončením nadviažeme na minuloročnú expozíciu, kde bola ukážka nízkonákladovej výroby  obalov  na paralelnom veľtrhu Obaly. Tento rok sa posunieme na vyššiu úroveň a budete môcť naživo vidieť skutočnú produktívnu výrobu digitálne tlačených obalov.

Na nový digitálny tlačový stroj Xerox bude technologicky nadväzovať výsekový stroj KAMA ProCut 58Foil, ktorý umožňuje výsek a bigovanie, ale zároveň vo veľmi krátkom čase na prestavbu aj horúcu razbu. Rýchlosť produkcie a kvalita prevedenia reagujú na rýchle rastúcu požiadavku na technologické riešenia vhodné pre nízkonákladovú výrobu obalov.

Čas i peniaze

Dlhodobý koncept Čas i peniaze, v ktorom sa niesol duch minuloročnej expozície, zažijete aj tento rok. Zoznámite sa so softvérovým nástrojom FreeFlow Core na automatizáciu rutinných krokov prípravy pred tlačou a so strojmi radu Versant, ktoré svojimi vstavanými automatizačnými nástrojmi sú schopné vyrábať rýchlejšie, kvalitnejšie a vďaka produktivite aj za celkovo nižšie náklady. Výsledok budete mať možnosť vidieť na niekoľkých atraktívnych ukážkach a Vašej pozornosti určite neunikne autorské dielo našich talentovaných kolegov, ktoré v kombinácii s unikátnou tlačovou technológiou ponúkne originálne prevedenie nástenného kalendára a fotoknihy – in-line trojstranne orezanej brožúry ilustrujúcej prácu na projekte.

Trendy

Pokročilé prvky automatizácie sú už  dlhodobo integrované do štandardnej výbavy celého portfólia tlačových strojov Xerox. Ich použitie a využitie Vám umožňuje reagovať na najviac zreteľné trendy súčasného polygrafického trhu, na ktorom rastie počet zákaziek, ale zároveň klesá ich náklad a zákazníci požadujú čoraz kratší čas na doručenie zákaziek s enormným tlakom na ich cenu. Automatizácia je tou cestou, ktorá umožňuje obstáť vo veľmi tvrdom konkurenčnom prostredí a zároveň prináša príležitosť k nárastu ziskovosti. Ďalšou možnosťou zvýšenia zisku je digitálna tlač s pridanou hodnotou – známa pod označením CMYK+.

Výsledky prieskumu spoločnosti InfoTrend predpovedajú pre tento segment  tlače medziročný nárast o viac ako 25 % v priebehu nasledujúcich troch rokov a zákazníci sú zároveň ochotní za takúto tlač si priplatiť aj o niekoľko desiatok percent viac.

Radi sa s Vami podelíme o informácie a skúsenosti, ako automatizáciu a odlíšenie sa na trhu zvládnuť  s našimi technológiami a riešeniami. Srdečne Vás pozývame do haly č. 4 do nášho stánku a tešíme sa na stretnutie s Vami.

Tím Xerox ČR / SR

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo