Produkčný tlačový stroj Xerox Iridesse získal najvyššie ocenenie Európskej asociácie pre digitálnu tlač (European Digital Press Association – EDP) za inovácie v oblasti digitálnej produkcie, konkrétne v kategórii hárkových tlačových strojov.

Xerox Iridesse Production Press

Xerox Iridesse je jediným produkčným digitálnym tlačovým strojom, ktorý dokáže v jednom priechode s vysokou presnosťou aplikovať až šesť farieb. Štandardnú farebnosť CMYK dokáže vylepšovať dekoratívnymi metalickými tonermi (zlato, striebro), transparentným a krycím bielym tonerom. Tým sa otvárajú ďalšie možnosti pre digitálne tlačiarne v oblasti samotného dizajnu a malým podnikom to umožňuje realizovať atraktívne tlačových aplikácie aj v malých nákladoch.

Xerox Iridesse Production Press
Porota ocenila Xerox Iridesse Production Press v troch odvetviach – náklady, efektivita a kvalita. Cena EDP bola udelená spoločnosti Xerox 15. mája na výstave FESPA Global Print Expo 2019 v Mníchove.

„Pre nás, ako kreatívnu brand agentúru, sú najväčšou prednosťou naše myšlienky,“ hovorí Ben Glazier z kreatívnej agentúry Glazier Design.
„Xerox Iridesse nám ponúka škálu možností, ako preniesť nové a čerstvé myšlienky k módnym spoločnostiam, obchodníkom a ďalším podnikateľom. Ponúka flexibilitu, rýchlu prípravu a vysoký výkon, ktorý nám umožňuje vykonávať rýchlu a efektívnu prácu, našim klientom tak šetríme čas a peniaze.“

Xerox Iridesse Production Press
Jedným z prvých klientov, ktorí Iridesse otestovali, bola londýnska spoločnosť IPW1. Po úspešnom testovaní nasledovala inštalácia tlačiarní Iridesse po celej Európe.

„Iridesse stelesňuje plnú silu inovácií spoločnosti Xerox,“ hovorí Tracey Koziol, senior viceprezident spoločnosti Global Offerings spoločnosti Xerox. „Tento stroj umožňuje dizajnérom a spoločnostiam zaoberajúcim sa digitálnou tlačou rozširovať svoj sortiment a rozširovať svoje podnikanie a ponúka zákazníkom viac možností, vyššiu kvalitu a zvýšenú flexibilitu za nižšie ceny.“

Zdroj: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo