Funkčnosť a kvalitu produkčných systémov Xerox iGen4, ktoré zvládnu až 110 plnofarebných alebo čiernobielych stránok za minútu, si pochvaľuje stále viac firiem zaoberajúcich sa tlačovými službami. Produkčný systém iGen4 spoločnosti Xerox pomáha rozvíjať ziskové príležitosti novými aplikáciami, jednouchým online objednávaním a rozšírenými možnosťami personalizácie.

Maximalizácia tržieb

Napríklad spoločnosť CCG Marketing Solutions (CCG) si zaobstarala dva systémy iGen4, aby dokázala spracovať viackanálové komunikačné programy pre zákazníkov z rôznych odvetví, ako je spotrebný tovar, automobilový priemysel, zdravotníctvo alebo financie. „Zatiaľ čo brand manažéri systému iGen4 oceňujú pružnosť a kvalitu farieb, my oceňujeme jeho produktivitu. Vďaka nej môžeme držať krok s tlačovými objemami, ktoré sa za posledných 18 mesiacov zdvojnásobili,“ povedal Jeff Pinkin, výkonný viceprezident spoločnosti CCG.

Spoločnosť Chroma Graphics dokonca zdvojnásobila svoj obrat v digitálnej tlači po inštalácii nového systému Xerox iGen4. Rozšírený formát papiera (364 x 660 mm) umožňuje spoločnosti Chroma Graphics vytlačiť viac celofarebných a personalizovaných výstupov a podporuje jej rast v podnikaní. Chroma Graphics využíva systém iGen4 EXP a software uDirect spoločnosti XMPie, ktorá je tiež súčasťou Xeroxu. Ku tlači individualizovaných výstupov pre priamy marketing patrí 18 000 personalizovaných knižných ponúk pre univerzity a tiež aj malý počet prispôsobených pohľadníc s inzerciou zliav pre aktívnych hráčov v kasíne. Spoločnosť tiež vyhľadáva nové obchodné príležitosti v zdravotníctve, kde sú personalizované informácie o pacientoch pre marketingové aktivity kľúčové.

Podpora rozvoja podnikania

Vďaka používaniu systému iGen4 a softvéru XMPie realizuje spoločnosť Concentrix, ktorú vlastní pobočka spoločnosti SYNNEX, vysoko upravené viacfázové marketingové kampane. Digitálny systém a XMPie pôsobí vo viacerých oblastiach podnikania spoločnosti Concentrix, vrátane zákazníckeho centra, analytického spracovania, tvorivých služieb a platforiem CRM.

Jeden z prvých amerických podnikov, ktorý inštaloval systém iGen, spoločnosť MagnetStreet, si vybudoval povesť vďaka nástrojom na premietanie životných udalostí, ako sú magnety pripomínajúce významné udalosti, ďakovné kartičky či magnety oznamujúce narodeniny. Spoločnosť sa tiež spolieha na systém iGen4 pri tvorení plnofarebných vzoriek, ktoré posiela nastávajúcim svadobným klientom a v nových objednávkach dosahuje dvojciferný rast.

Sofistikované výstupy

Turecký komerčný poskytovateľ tlače Filmon používa systém iGen4 na vytváranie aplikácií, ako sú personalizované vizitky, pozvánky a brožúry. Výkonnosť systému v kombinácii s nástrojom Xerox FreeFlow VIPP Pro Publisher viedla k rýchlejším otáčkam a vyššej spokojnosti zákazníkov.

Zdroj: XEROX

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo