Malé a stredné firmy a veľké podniky čelia podobným výzvam – akvizícia nových zákazníkov a udržanie produktivity. Nové farebné multifunkčné tlačiarne Xerox pomôžu premeniť tieto výzvy na príležitosti, pretože umožnia cenovo dostupnú tvorbu farebných marketingových materiálov. Je možné spoľahnúť sa na ne aj v oblastiach bežného kancelárskeho využitia od tlače až k ľahkému skenovaniu.

Nová farebná multifunkčná tlačiareň Xerox ColorQube ® 8900 je dostatočne kompaktná, aby sa vošla do každého kancelárskeho prostredia, vrátane stolného použitia. Využíva technológiu tuhého atramentu, ktorá nevyžaduje manipuláciu s kazetami alebo tonermi, stačí len dopĺňať náplne vo forme kociek pripomínajúce voskovky.

Kvalita tlače je vynikajúca pre materiály ako sú predajné brožúry, letáky alebo prezentácie, ale drží si vysokú úroveň napríklad aj pri tlači na úplne obyčajný alebo aj recyklovaný papier. Vďaka multifunkčným tlačiarňam ColorQube môžu podniky akejkoľvek veľkosti vytvárať profesionálne vyzerajúce farebné marketingové materiály alebo bežné dokumenty na širokej škále médií.

Úspory nákladov možno dosiahnuť vďaka hybridnému trojúrovňovému účtovaniu prevádzkových nákladov, ktoré umožňuje zákazníkom platiť len za určité množstvo farby na danej stránke. Pri využití farby len na malých častiach stránky, ako je napríklad logo spoločnosti na hlavičkovom papieri, farebne zvýraznený text, alebo piktogram sa cena nelíši od čiernobielej tlače.


Tlač s o niečo vyšším podielom farby, ilustrácií a grafov, stojí polovicu až tretinu obvyklej ceny farebnej tlače a až plne grafické dokumenty sú účtované v cene obvyklej pre farebnú tlač. Ušetrené náklady na farebnú tlač nemusia ísť na úkor udržateľnosti, funkčnosti ani bezpečnosti. Firmy môžu maximalizovať využitie prostriedkov a zvýšiť produktivitu najmä vďaka nasledujúcim vlastnostiam:

•  Nástroje šetriace energiu, ako je napríklad technológia Intelligent Ready, ktorá automaticky prepína stroj do úsporného režimu v čase, keď nie je využívaný. V porovnaní s laserovými multifunkčnými tlačiarňami rovnakej triedy produkuje ColorQube 8900 až o 90 percent menej odpadov a využíva o 17 percent menej energie.

•  7-palcová dotyková obrazovka umožňuje jednoduché programovanie činností, vrátane tlače, skenovania, ale aj distribúcie a organizácie dokumentov.

•  Vstavané štandardné bezpečnostné prvky, ako je prepísanie dát na disku a šifrovanie, poskytujú ochranu dokumentov, pevného disku aj siete.

„Na Slovensku sú desiatky tisíc malých a stredných podnikov do 250 zamestnancov a väčšina z nich hľadá cesty ako zvýšiť svoju efektivitu,“ povedal Dušan Novotný, produktový manažér pre kancelárske systémy spoločnosti Xerox. „Multifunkčné zariadenie Xerox ColorQube ponúka bezproblémovú, rýchlu a kvalitnú farebnú tlač, ktorá umožňuje odlíšiť sa od konkurencie, zefektívniť interné procesy, lepšie komunikovať so svojimi zákazníkmi, jednoducho povedané – zamerať sa na to, čo je skutočne dôležité.“

ColorQube 8900 podporuje riadené tlačové služby spoločnosti Xerox

Multifunkčné zariadenie je ponúkané ako súčasť ponuky riadených tlačových služieb spoločnosti Xerox (MPS), ktorá pomáha spoločnostiam získať kontrolu nad nákladmi na tlač. Ako líder trhu MPS pracuje spoločnosť Xerox s podnikmi všetkých veľkostí, zvyšuje ich produktivitu a pomáha im dosiahnuť vysoké úspory.

Cena a dostupnosť
ColorQube 8900 je k dispozícii prostredníctvom priameho predaja a certifikovaných partnerov spoločnosti Xerox.

Zdroj TS: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo