Xerox Adaptive CMYK+ Kit rozširuje paletu tlačových farieb na viac ako milión.

Spoločnosť Xerox predstavila Xerox Adaptive CMYK+ Kit pre Xerox Versant®. Na trhu prvú sadu adaptívnej technológie, ktorá do produkčnej tlače prináša sedem špeciálnych farieb.

Mení tak štvorfarebný tlačový stroj Xerox Versant® 180 na jedenásť farebný (Beyond CMYK riešenie), ktorý dokáže vytvoriť až milión farebných odtieňov pridaním zlatej, striebornej, bielej, jasne a fluorescenčno-žltej, purpurovej a azúrovej farby.

Podľa predpokladov spoločnosti Keypoint Intelligence vznikne digitálnym vylepšením tlače nový trh s objemom až 25 miliárd USD. Prístup na neho od spoločností vyžaduje investíciu do nového tlačového stroja s možnosťou tlače „Beyond CMYK“.

Xerox Versant 180 Press
Xerox Adaptive CMYK+ Kit pre Versant ponúka tlačiarenským spoločnostiam možnosť jednoducho vymeniť tonery za tlačové farby, ktoré im môžu zvýšiť zisky bez nutnosti nákupu nového tlačového stroja.

Xerox Versant 180 Press

Marybeth Gilbert, viceprezidentka a generálna riaditeľka Production Business Xerox

„Sada Versant CMYK+ Adaptive Kit ponúka to, čo poskytovatelia tlače potrebujú – možnosť hodnotnejšej ponuky bez veľkých investícií. Sada Versant s portfóliom Beyond CMYK rozširuje vedúce postavenie spoločnosti Xerox na trhu a poskytuje našim zákazníkom príležitosť pre vylepšenie digitálnej tlače z veľkoobjemovej tlačiarne do ľahkej výroby a kancelárskych priestorov.“

Beyond CMYK
Podľa spoločnosti Keypoint Intelligence môžu tlačiarenské spoločnosti digitálnym vylepšením zvýšiť zisky medzi 50 a 400 percentami.

Stroj Versant 180 je navrhnutý pre najčastejšie využívanú kategóriu tlače pri propagačných materiáloch (ako sú marketingové materiály, brožúry, vizitky a nápisy), ako aj pri ozdobnej tlači. Tlačiarenské spoločnosti sa môžu ľahko prispôsobiť potrebe konkrétnej tlače, vylepšovať ju a znižovať tak náklady.

Xerox Adaptive CMYK+ Kit pre Xerox Versant je dostupný v troch variantoch:

Xerox Vivid Kit (zlatá, strieborná, biela a priehľadná farba), Xerox Fluorescent Kit (azúrová, purpurová a žltá farba), alebo kombinácia Xerox Vivid + Fluorescent Kit pre všetkých 11 farieb.
Adaptívna sada sa dá používať so strojmi Versant 180 a Versant 180 Performance s tlačovými radičmi EFI DFE.

Dostupnosť:

Xerox Adaptive CMYK+ Kit pre Xerox Versant je už k dispozícii.

Zdroj: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokSpoločnosť RR Donnelley zatvorí významnú tlačiareň v Amerike
Nasledujúci článokBeta testy tlačového stroja VariJET 106