Architektonické štúdiá, strojárenské, stavebné a výrobné firmy alebo komerčné tlačiarne majú teraz možnosť skenovať technické dokumenty za dostupnú cenu.

Kompaktné riešenie Xerox 7740 Wide Format na skenovanie veľkoformátových dokumentov ponúka rozlíšenie 600×600 dpi, ktoré nájde uplatnenie pri presnom farebnom alebo čiernobielom skenovaní stavebných nákresov, diagramov alebo mapových podkladov.

Vďaka jednoduchému rozhraniu vie zariadenie skenovať dokumenty farebne až do šírky 40 palcov (101,6 cm) pri rýchlosti 5,04 metra za minútu alebo čiernobielo, či v šedej farebnej škále pri rýchlosti 15,2 metra za minútu. To všetko do bežných formátov súborov. „Xerox priebežne rozširuje svoju ponuku veľkoformátového skenovania tak, aby zákazníci mohli z našich produktov vyťažiť maximum,“ uviedol Petr Trafina, produktový manažér spoločnosti. „S novým skenerom Xerox 7740 sa pracuje jednoduchšie a výsledná kvalita zoskenovaných dokumentov je výnimočná. Vďaka tomu sa môžu zaneprázdnení architekti, technici, výrobcovia a všetci ostatní, ktorí potrebujú ostré a verné skenovanie, plne zamerať na to, čo je pre nich najdôležitejšie, a tým je ich vlastné podnikanie.“

Xerox 7740 prináša:

•   Produktivitu – vysokorýchlostné skenovanie s automatickou detekciou šírky dokumentov pre predchádzanie chybám v prostredí produkčného skenovania.
•   Náhľad skenovania – skenovaný obraz je zobrazovaný na pracovnú stanicu v reálnom čase. Akékoľvek úpravy sú ihneď spracované a uložené bez nutnosti opätovného skenovania originálu.
•   Farebné kopírovanie – software FreeFlow® Accxes ® Copy mení 7740 na plnohodnotné farebné riešenie kopírovacieho procesu s plnou kontrolou vlastného procesu, vrátane škálovania. Pritom môžete použiť sieťovú tlačiareň ktorejkoľvek značky.

Dostupnosť
Riešenie Xerox 7740 Wide Format Scan Solution bude dostupné v máji u predajných partnerov Xerox v jednotlivých regiónoch.

Zdroj: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo